Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nődoki eddig még sose...

A nődoki eddig még sose pecsételt és írt a kiskönyvembe. Mindig a számítógépén kinyomtatta az adatokat, és azt pecsételte le. Ez nem probléma? Mivel 4 pecséttel kell rendelkeznem majd, nem gáz, hogy azok papírokon vannak, nem pedig a kiskönyvben?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanezt csinálja,de én megkértem,hogy a kiskönyvembe is nyomjon már pár pecsétet.
2008. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, tulajdonképpen a dokidnak tisztában kellene lennie, hogy a kiskönyvbe is kell pecsét...

Legközelebb kérdezd meg, hogy az általa kinyomtatott, lebélyegzett papírok is egyenértékűek-e a kiskönyvi pecséttel. Illetve kérd meg rá, hogy abba is pecsételjen.

2008. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi idős terhes vagy??? Az enyém is ezt csinálja a múltkor már rászóltam állandóan elmarad a könyvvel 29hetes vagyok a könyv szerint meg 23 sose pecsétel csak ha szólók.
2008. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja az előző vok igen a könyvbe kell lennie!!!!!
2008. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia nem muszály a könyvbe lennie a pecsétnek hanem a szülés után ad egy papírt és azt pecsételi le meg ráírja a dátumokat amkor voltál nála ezt tudod igzolni a papírokkal is
2008. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló mondja jól, akkor kellett a pecsét a kiskönyvbe, amíg azt kellett bemutatni az anyasági támogatásért. Ma már nem kérik a kiskönyvet, csak az igazolást.
2008. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! A harmadik babánkat várjuk. A dokim sohasem pecsételt a kiskönyvbe, mert nincsen rá ideje és feleslegesnek tartja. Viszont szülés után ad egy igazolást, mely szerint 4 alkalommal megjelentem nála terhesgondozáson és ez elég az oepnek. 100%!!!!

A legjobbakat!

22 hetes kismami

2008. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami fontos, ha mész szülni, ne csak a kiskönyv legyen nálad, hanem az addigi leleteid is!
2008. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. :)

12 hetesek vagyunk. :)

2008. júl. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!