Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok. Kb....

21 hetes terhes vagyok. Kb. 2-3 hete székrekedésem van. Kb. hetente egyszer kell nagywc-re mennem. Árthat ez a babának? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 10. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem árthat. Nekem is székrekedésem van, de ez azért van, mert a szervezet anyagcseréje lelassul, hogy a szervezetből a baba minél több ásványi anyagot tudjon felszívni. Egyél-igyál sok rost tartalmú ételt. Nekem az vált be, hogy sok gyümölcslevet ittam. Sok siker!
2007. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


A babának nem hinném, hogy árt, de neked annál inkább. Aranyér és társai...nem hinném hogy szertenéd.

Igyál naponta legalább 2-3 liter folyadékot (ásványvíz, rostoslé, tej, stb...) és szerintem megoldódik a probléma.

Sétáj sokat, ha teheted. Vigyázz magatokra, sok s

2007. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi akartam, hogy sok sikert a babához és könnyű szülést kívánok. :))
2007. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

sok rost, legalább 3 liter folyadék, leves, fontos a joghurt, egyél minden nap legalább 1 doboz natúr joghurtot, nassolásnak pedig gyümölcsjoghurot. A fehérkenyeret váltsd fel barnára, teljes kiörlésüre. Egyél sok gyümölcsöt-de ne banánt, az fog- és mozogj valami lazát, legalább sétállj fél órát naponta.


Ha odafigyelsz, jobb lesz:-)

Sok sikert

2007. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


mint előtte , én is azt tanácsolom, hogy igyál gyümölcslevet és egyél minél több gyümölcsöt. szőlőszezon van, a szőlő amúgy is kissé hashajtó hatású, de a borsó, az alma is jó a bélműködésre. és mozogj, menj sétálni minden nap egy kicsit és igyál sokat. főzelékeket egyél sokat.



jó babavárást

2007. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Próbáld ki a Tamarin lekvárt!Nekem az vált be!Nem árt,mert gyógynövényekből készül!!!Sok sikert!Egy 26hetes kismama!
2007. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a zabkorpa vált be,minden nap megyek wc-re. kelés után éhgyomorra,2 dl 100%-os gyümölcslébe 1 teáskanállal elkeverek. minden nap igyad,és megkönnyebbülsz.
2008. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!