Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki tavaly, tavalye...

Van olyan, aki tavaly, tavalyelőtt vagy azelőtt volt kismama és beoltatta magát influenza elleni védőoltással?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?
2009. dec. 5. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

2008-ban szültem, be vagyunk oltva, az egész család, semmi bajunk nem volt tőle.Mind két oltást megkaptuk egyszerre. Másnap fájt a karom,de ennyi.

2009. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kedves előző. szerintem a kérdező úgy értette, hogy tavaly beoltattad-e magad mikor várandós voltál.


úgy tudom, az elmúlt pár évben nem olthattak kismamát!

T:)

2009. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én minden évben beoltattam magam, de amikor terhes voltam, akkor a doktornő azt mondta, hogy inkább ne. A kisfiam születése után 1 hónappal viszont menetrendszerűen megkaptam az oltást.
2009. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem, hogy a terhessége alatt beoltatta-e magát valaki az elmúlt években.
2009. dec. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!