Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok ilyen jól?

Miért vagyok ilyen jól?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok és pár napja minden tünetem elmult se hányinger se mell feszülés se a szagok nem zavarnak úgy érzem magam mintha nem is lennék terhes szerintetek ez probléma?
2007. okt. 10. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én csak 5 hetes kismama vagyok, de ugyanezt érzem:-)

A néhai mellfeszülésen kívül semmi panaszom.

Nekem is csak azt javasolták, hogy örüljek:-)

Ne félj, ez nem probléma, élvezd inkább:-)


sok boldogságot!

2007. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem (5 hetes) még feszülnek a melleim, de én is azt hallottam, hogy ezek idővel elmúlnak és majd csak a terhesség utolsó 2 hetében térhetnek vissza.
2007. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én már megszültem a bébimet.Igaz, hogy nekem egyáltalán nem voltak rosszulléti tüneteim, de a mellfeszülés megvolt.

Én remélem, hogy semmi gond nincs, de a biztonság kedvéért beszélj az orvosoddal. Mert ugye azt szokták mondani, hogy minden változásról érztesítsd az orvost. Legfeljebb azt mondja, hogy ne izgulj minden oké. Én elmennék egy ultrahangra. Sok sikert és szoríctok nektek.

2007. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az elejétől kezdve nem volt semmilyen tünetem egy kis fáradékonyságon kívül és minden rendben volt idáig. Mindenki másképp reagál a terhességre. Szerintem ne izgulj mert biztos nincs semmi gond. Inkább tényleg örülj hogy ilyen jól viseled! Egy 18 hetes kismama
2007. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 22 hete feszül a mellem:) Más nekem sincs, ja a kezem zsibbad:( Sok sikert!
2007. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az tévhit, hogy minden állapotos kismamának feltétlenül "van valami baja"... Van, akinek fel sem tűnik a terhessége hónapokig sem, és van olyan is, aki 3 nap után meg tudna halni a "mellékhatások miatt". Mindkét állapot normális: az is, ha érzed, az is ha nem, ez teljesen egyénfüggő. Örülj, és élvezd ki a terhességed minden pillanatát! :)
2007. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Bár én nem most szültem,hanem 8 évvel ezelőtt,de én minden pillanatára emlékszem a terhességemnek.Nekem soha semmi bajom nem volt,szó szerint,egyszer nem hánytam soha,csak nőtt a hasam,viszont hatalmas étvágyam volt.Fel is szedtem 30 kilót,de azóta le is adtam.Viszont vajudásnál 2 szer hánytam,a szülésznő azt mondta,ez természetes első gyereknél,és 3 újnyi kitágulásnál.Úgyhogy aggodalomra nincs okod,örülj és élvezd a terhességed minden pillanatát.

2007. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
A védőnőm szerint (nem orvosi tény, csak az ő személyes megfigyelése) a makkegészséges, nagyon erős babákkal nincsenek tünetei az anyukáknak. Remélhetőleg ez Rád is igaz lesz!
2007. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem hülyeség. Rengeteg hányos anyuka szült makk egészséges gyermeket. Hozzá teszem, nekem sincs ilyen panaszom, de akkor is.
2007. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az elöző terhességemnél a 8-ik héten ugyanigy voltam. Hirtelen megszűnt a hányinger és a mellfeszülés és nem volt jele a terhességnek. Elmentem az orvosomhoz és közölte,hogy nincs életjel,sajnos elhalt... Másnap mentem műtétre, borzasztó volt. Szívből remélem,hogy "nálatok" minden rendben és tényleg nem akarlak megilyeszteni,de azért szerintem csináltass egy ultrahangot a biztonság kedvéért. Minden jót!!!
2007. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!