Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességetek hányadik...

A terhességetek hányadik hetében kezdtetek el hízni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 10:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én a 10. hétig híztam 3 kg-ot, nem tudom hogy. :) Most 15+2 vagyok, ezen a héten nagyott nőtt a pocakom. De kilóra nem híztam, max egyet. De ránézésre nagyobb lett mindenem, a fenekem, a combom... Inkább csak puhább, és így jobban szétterül. :D De tényleg, egyik napról a másikra a feszesből puha lett. :S És ez még a 10. hét előtt történt.
2009. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én az első hónap után kezdtem el hízni,(65 kg -mal kezdtem) most 18 hetesen 69 kg vagyok
2009. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...ja és nem voltak rosszúl léteim, ha megkívánok valamit, megeszem, persze nem túlzásokkal
2009. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én még csak a 9. hétben járok. Hála istennek még kilóra nem híztam, de már úgy érzem nem kapok levegőt a nadrágjaimban. :D Nem szeretnék túl sokat hízni a végéig. :D
2009. dec. 4. 16:12
 15/23 anonim ***** válasza:

Hali!

171cm vagyok, 56 kilóval kezdtem, most 58 vagyok, és még csak a 13.hétben járok...

2009. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én már a terhesség előtt elkezdtem hízni:-)

Komolyan:én már szerintem szerintem az első nap elkezdtem hízni. Sokat ettem az elején, nagyon kívánó voltam.

2009. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony voltam, és a barátaim már 2 hét után azt mondták, hogy híztam, de még nem tudtam h terhes vagyok, azt hittem csak összebeszéltek. A lényeg 12 hetes koromra már 5 kg-ot híztam. 21kg-ot híztam a végéig. A szülés után 10 kg ment le rólam, és mikor 6 hónapos lett a gyerek, már csak 1 kg súlyfelesleg volt rajtam, de akár mit csinálok, azt az egy kg-ot nem tudom leadni, meg nem is nagyon akarom mert a férjem így is mindig azzal szekál h gebe vagyok.
2009. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

én az első terhességnél 11kg-ot híztam, most 13hetes vagyok 1kg-nál tartok.

bár ez sztem is alkati,vagy vmi olyasmi.

Barátnőm a terhessége alatt nagyon figyelt mit evett, mégis szinte a levegőtől is hízott, pedig alig volt 45kg, mikor teherbe esett. A végén 25kg-ot hízott, de a szülés után kb 3hónappal már nem is lehetett róla megmondani, hogy most szült egy babát.

SZtem ne izgulj rajta, hogy mennyit hízol, érezd jól magad, legyél boldog, ha meglesz a baba utána majd rendeződik minden!

Állítólag más országban nincs is súlymérés csak nálunk, mivel annyira felesleges ezt mérni, mert mindenki más és más. EGyik könyv azt írja, hogy a 10-12kg a normális hízás terhesség alatt, a másik azt, hogy a 14-18kg.... akkor most mi van? Sztem a babának is az a jó, ha az anyukája boldog és jól érzi magát, és nem a kilóival foglalkozik, nem?

MIndenkinek jó babavárást kivánok!

2009. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok és még nem híztam. Tartom a -3 kg-mat.
2009. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A 18. hétig nem híztam semmit a hányingerek miatt,most már jobb-a 22.héten vagyok 5kg pluszba eddig!

Boldog zsírpárnák:)))))

2009. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!