Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességetek hányadik...

A terhességetek hányadik hetében kezdtetek el hízni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 10:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én a 21.től, ugyanis addigra múlt el a napi többszöri hányásom, amitől az első 20 hétben 4 kilót fogytam.
2009. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én az elején, mert az első 12.hétben zabáltam, mint a gép, kb a hűtőt felfaltam.

A 30.hétig híztam 10 kilót, utána már csak 4-et, de az utolsó hónapban egyet sem.

2009. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is a 20.hét után, 22.hét környékén.Addig minuszba voltam:)
2009. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16+4 hetes vagyok, párszor hánytam csak és eddig fél kg jött fel. Nincs gondom az evéssel, szerintem ez mind alkati.
2009. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A 24-25. hétig szinte semmi (kb 2-3 kg), azóta meg....csak úgy ugrálnak rám a kilók :( Így a 34. héten tartok plusz 14 kg-nál. De se a doki, se a védőnő nem mondott rá semmit.....
2009. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Írja a 16 heteske, hogy alkati. :) Azt hittem és azt jósolta mindenki, hogy a terhesség alatt még jobban el leszek hízva, alapból nagy kajás vagyok, túlsúllyal. sikerült a baba, lement 7 kiló és egyelőre akár mit csinálok nem jön vissza. :) Van nutellás zsemle, reggelire egy egész mirelit pizza, tészta, hús, banán... Érdekes dolgok ezek. Nem félek, tuti behozom magam, csak érdekes. :) 16+1 hetes vagyok
2009. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12. hétig semmit, a 16. hétben volt rajtam +2 kiló, most pedig, a 21. héten +5 kiló.
2009. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Szia


En nem tartozok az atlaghoz :) Ahogy megtudtam, hogy kisbabam lesz azonnal eletmodot valtottam.

Nem pizza,csoki,es udito az energia forrasom.

Reggelire muzlit eszem, udito helyett gyogyteat iszom, nem kavezom es dohanyzom.Napi 1-2 liter tejet iszom (ez foleg a gyomor egesem miatt van).Nagyon sokat setalok, de persze nem az autok kozott, hanem a varos szelen a zold ovezetben

Igy a 20 hetig 10 kilot fogytam (volt mibol!!!)

Most 28 hetesen meg mindig minuszban vagyok szerencsere.

Remelem nem is hizok sokat.

2009. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Sokféle választ fogsz kapni az tuti :) Az első terhességemnél a 12. hétig -3kg -nál tartottam és utána kezdtek feljönni a kg-ok, most a második terhességemnél, pedig +2kg voltam a 12. hétre és azóta is jobban jönnek fel a kg-ok. Az elsőnél fiam volt, most meg lány lesz és mind 2x émelygős voltam.
2009. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én vékony magas alkat vagyok, már az elején kb 9. héttől híztam, most 15 hetes vagyok és +2kg-t híztam eddig, de nem látszik meg, nem tudom hova ment, mert a pocim még nem nagy.
2009. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!