Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hét környékén nehézkes ülés?

16. hét környékén nehézkes ülés?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok, két-három napja fájdogál a hasam, egyrészt érezhetően nyúlnak a szalagjaim, emiatt nem is aggódom. Másrészt elég sokat ülök (irodában kb. 6-7 órát) és utána még tanfolyamon 3-4 órát.

Az ülést egyre nehezebben bírom, két-három napja szurkál alul ha előre görnyedek ülés közben, de néha már magától az üléstől is...Ez normális? Folyásom, egyéb panaszom nincs.


2014. jan. 23. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van csak még annyi hogy én nem tudok abszolut a jobb oldalamra feküdni mert akkor szur a jobb oldalam. Ja és sokszor zsibbad a jobb kezem is 16+3 hetes kismama.
2014. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes vagyok és nem tudok ülni. Másfél óra után már úgy szúr a méhemnél, hogy muszáj pozíciót váltanom. Nekem sem jó oldalamon feküdni, hason és háton elvagyok.
2014. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ti hol érzitek? Én általában csak bal oldalt, vagy néha jobb oldalt is néha meg egész lent mint ha a hülyelymbe lenne ilyen szúró nyilaló érzés.
2014. jan. 24. 09:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy baloldalon. (a 12 hetes) Amúgy én veszélyeztetett vagyok, feküdnöm kell és úgy jól is vagyok.
2014. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
te jó ég 12 hetes kortól veszélyeztettet? :( szegénykém, és miérT?
2014. jan. 24. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Mióta a terhességet tudom, azóta veszélyeztetett vagyok. Nem jól ágyazódott be és a szervezetem ki akarta lökni. Ezért voltak barnázások az 5-6. héttől. Fenyegető vetéléssel lettem veszélyeztetett. A 8. héttől teljes ágynyugalmat rendelt el a doki, csak feküdni szabad és azóta nem vérzem. 11. héten fokozatosan leállítottak az utrogestanról és semmi gond nem lett. Egyre többet mozgok már, tegnap bementem a munkahelyre papírokat intézni és alig vártam, hogy hazaérjek úgy fájt a hasam. Remélem, ha már rendesen tapad majd a méhlepény, akkor nem leszek veszélyeztetett és rendben lesz minden.
2014. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

értem. Hát jobbulást kívánok! Nekem egészen e hét hétfőig semmi bajom sem volt, hányinger se, görcsök se semmi, most kezdődött, ahogy nyúlnak a szalagok. Szerencsére folyás nincs mellé, vagy barnázás, vagy bármi ami rendellenes lenne.

azon is gondolkodtam, hogy talán egy kezdődő aranyér..

2014. jan. 24. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetemben azért nem gondolnám, hogy aranyér, mert az úgy tudom a szorulás és erőlködés miatt alakul ki, de én ilyen nem tapasztalok. A fájdalom viszont ülés után jelentkezik. Szerintem valószínűbb a szalagok nyúlása.
2014. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*ilyet
2014. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!