Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Németországban Essenben van...

Németországban Essenben van magyar szülész-nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Nagy segítség lenne. Előre is köszönöm!

2014. jan. 19. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos nem tudom, hogy melyik oldalon, de ha beirod googleba hogy németország magyar nőgyógyász, ott kiad valamit. Ahol én néztem, ott természetesen nem csak nőgyógyászt hanem az összes németországban dolgozó orvost kiadta. Sajnos én nem találtam a közelemben, 1 óra lenne az út, így majd az apuka jön velem, hogy fordítson :)
2014. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg hátha találsz hozzátok közelit :) 1-es voltam :)

2014. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ezeket az oldalak már néztem és nem találtam magyar nőgyógyászt, csak Düsseldorfban. Szóval lehet akkor oda kell majd átjárnom. Csak hátha valaki mégis tud magyarul is beszélőt, azért tettem fel a kérdést.

Első válaszoló: Ti merre laktok?

2014. jan. 19. 16:20
 4/5 A kérdező kommentje:

Én egy ilyen orvoskereső oldalt találtam még, ami nagyon jó:

[link]

Hátha itt találsz dokit. A beszélt nyelvet is be lehet állítani. :o)

2014. jan. 19. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Mi Bajorországba, Traunreutba lakunk :) És egy szót se tudok németül :)
2014. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!