Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hetes vok, most voltam...

31. hetes vok, most voltam tanácsadáson és az vizeletemben az aceton jelzett, ezt írja, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Mert egyébként semmi bajom nincs, problémamentes a terhességem!
2008. júl. 17. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Akinek acetonos a vizelete annak sokkal többet kell inni, mert ez a kiszáradás jele lehet..Kis szerencsével infúziós folyadékpótlásra nincs szükség, de igyál sokat, ha lehet tiszta vizet, a dinnye is nagyon jó, mert gyümölcsvíz van benne!

Acetonos vizelet előfordulhat felfázáskor is, a mértékétől függően, de azt érezheted is.

2008. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A cukorbetegeknél szokott aceton lenni a vizeletben.
2008. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A cukrom az jó volt! Köszönöm lányok :) akkor iszom
2008. júl. 17. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is találtak egyszer acetont a vizeletemben, a dokim azt mondta, hogy azért volt, mert "éheztem". Én már este hat után nem ettem a terhességem elején és azt mondta, hogy ez terhesen nem jó. Egyek nyugodtan este is, csak keveset, kekszet, vagy ami jól esik, a lényeg az, hogy legyen valami a gyomromban. A következő tesztnél már nem volt aceton.
2008. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiszáradásra utal igyál sok folyadékot.
2008. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!