Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok. Már második...

32 hetes vagyok. Már második napja hasmenésem van, néha mint a vízesés! A babócám ficánkol, és úgy érzem mintha befordult volna! Az éjjel 2x is görcsölgettem meg fájt a derekam, aztán irány a Wc! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, belinkelem azt, ami velem történt tavaly, ugyanennyi idős voltam. Az utolsó előtti hosszú komment az enyém. Mindenképp menj el dokihoz, vizsgáljon meg, bár az én esetemből tanulva az sem mindig elég, bár az én dokim rendkívül felületes volt. Vegyél be Magnerot-ot vagy Magneb6-ot. Az előbbi jobban felszívódik, a gyógyszertárban is mondták, hogy azért jobb. Lehet, hogy nospát is kapsz, van, aki szedi folyamatosan.

Majd írj, hogy hogyan alakultak a dolgok! :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2008. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mindenképpen doki.Házi orvos elözször...Lehet,hogy valami vírus.igyál-- normaflort--
2008. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azt te érzed a legjobban, hogy mi okozhat mit. A hasmenéstől görcsölsz és fáj a derekad, vagy a görcstől lehet hasmenésed és emellett fáj a derekad. Ha az előbbi, akkor a második válaszolónak lehet igaza.
2008. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igazából a tegnap óta éreztem h napközben hasmenéses görcsöm volt meg úgy a gyomrom fájt,pocaklakó rengeteget mozgott,és hát elég híg volt a székletem és sokszor!aztán éjjel 2x keltem fel h görcsölgetek de egyszerűen enm tudtam eldönteni h h görcsölök,tehát nem volt anniyra nagy görcs-és rájöttem h akkor görcsöltem mikor hosszú ideig oldaltfeküdtem aztán amikor vissza hanyatt akkor meg szép lassan elmúlt és azonnal kellett mennem wc-re!

Jövő héten megyek dokihoz-nődokihoz!azt mondjátok menjek el előbb v még azért várjka hátha csak nyomja a beleim és azért!

Ugye nme fogok megszülni!Nagyon ficánkol!ezek a tünetek nem lehetnek attól h befordult a babó???

2008. júl. 17. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én a helyedben elmennék dokihoz, biztos, ami biztos. Lehet tényleg csak benyaltál valamit, de azt is kezelni kéne.


Az első válaszoló én voltam, nem akartalak megrémíteni, ne haragudj, ha esetleg sikerült, egyszerűen csak ez történt velem. Nálam a doki a görcsöket ráfogta a hasmenésre, miközben én tudtam, hogy a méhem görcsöl és amiatt van hasmenésem. Szerintem egy nő el tudja az ilyet dönteni, nekem a menstruációs görcsöknél is előfordult hasmenés, viszont egyéb hasmenésnél nem görcsölt a méhem.


Ha nem a méhed görcsöl, akkor nem fogsz megszülni idő előtt, de valahogy le kéne állítani ezt a hasmenést, mert valami oka van, és biztos, hogy nem jó. :)


Majd írj, hogy mi történt veled!

2008. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oksi!

Mindenképp jelzek h mi a helyzet velem!

Köszi mindent!

2008. júl. 17. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!