Lehetséges?

Figyelt kérdés
szeptember.4 volt az utolso menzesz.ha termèkeny idöszakban estem volna teherbe juni 11re lennèk kiirva.12hèten azt mondta a dokim hogy nagyobb a baba ès juni 5re irt ki.most voltam ultrahangon ès a 19+5nap helyet ami a juni 5 szülis idöponjàhoz viszonyitva azt mondta hogy mèg nagyobb ès màjus 29re irt ki ès 20+5nap vagyok ez szerint.ami lehetetlen mert akor a menzesz elsö napjàn termèkenyült meg ami szept.4 lehetsèges ez ha menzesz elöti nap szept.3àn együt voltunk.vagy most melyik dàtumot nèzzem?volt valaki igy?

2014. jan. 15. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az a szeptemberi menses nem a megszokott volt (pl. kevés, rövid ideig tartó), akkor simán lehet hogy előtte fogant a baba.

De nekünk pl. végig minden ultrahangon jóval nagyobbnak tűnt a baba, 2-3 héttel is, de nem változtattak a kiírás időpontján. A 38 hetes UH-ra pedig már nem is volt nagyobb, most meg 40+6 hetes vagyok, a menses szerinti kiírást bőven túlhordtam, és még nem akar kibújni.

2014. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szules varhato idje a havi ciklus elso napjatol szamitva 38- 40 het. Eb dec. 4.en voltam utojara beteg es a babam szeptember 7.en szuletett, pedig a doki augusztus 27re sacolta a nagysaga miatt. Ne agodj mikor eljon az ideje akkor erkezni fog.
2014. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvos hogy az ultrahang szerinti kor a mérete miatt változik,és nem mérvadó, a szülés attol függ mikor estem teherbe. igy csak egy nagyjáboli dátumot tud mondani. most épp egybeesik a menzesz szerintivel. szoval nem tudom. volt már rá példa hogy menzesz alatt estek teherbe. de lehet csak oriásbébid lesz...
2014. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!