Lehetséges?

Figyelt kérdés
2 hete voltunk együtt, jövő héten kell(ene) megjönnie. Pár napja furcsán érzem magam, ma hányingerem volt. Ilyen koràn jelentkezhetnek a tünetek? De lehet csak a meleget nem birom már.
2013. aug. 19. 19:29
 1/4 salvadorina ***** válasza:
Ez még nem lehet terhességi tünet, de ettől függetlenül lehetsz terhes. Most már csinálhatsz akár egy terhességi tesztet is.
2013. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Siman lehet pms tunet! Nekem mindig hanyingerem van elotte, szetmegy a fejem, es szedulok is! Sot meg mensi utan is par napig aztan elmulik. Es nem mindig volt ez igy, van olyan is h semmi sincs, csak jon!
2013. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhességi tünet nem lehet, azok a nemvárt környékén, inkább utána jelentkeznek. Szerintem inkább a frontot érzed, nekem is hányingerem van már második napja :-(
2013. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vaószinü hogy attól van. A hányinegr általában az 5.6.hét után szokott jelentkezni, ha jelentkezik. de a nem várt elött egy héttel végképp nem, és ha pontos 28 nap körüli ciklusaid vannak és még van egy hét akkor abból az együttlétből nem valószinű hogy lett baba.
2013. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!