Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem a magzatmozgást,...

Nem érzem a magzatmozgást, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 hetes terhes vagyok' második baba. Már a 16. Hèten éreztem igazi rúgàsokat és kivūlről is làthato volt,minden nap elég sűrűn mozgott, de tegnap este ota nem èrzek semmit, talán egyszer kétszer de nem vagyok benne biztos. Mit javasoltok? Segítsetek :/
2014. jan. 14. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
EZ egy nagyon fiatal terhesség, ha a gerinced felé fordult, akkor semmit nem érezhetsz még belőle. Rendszeressé a mozgások az első magzatmozgás után 3-4 héttel válnak. Nyugalom.
2014. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi!Még fiatal a terhesség,nem kell minden nap érezned őt,még nagyon kicsike,és sok a helye,el bújhat bárhol.

Lehet ma lustibb. :)

Ne aggódj!

2014. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
azt írják a könyvek hogy a rendszeres mozgások a 20 héttől jönnek, onnantól átlagosan óránként 10 mozgást lehet érzékelni, de ha ettől kevesebb sincs gond, nem egyformák a babák, mint ahogy neked is vannak rossz és jó napjaid :)
2014. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
várj :)
2014. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit megnyugodtam :)
2014. jan. 14. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
szia! én ha eszem valamit amit nagyon szeretek utána elfekszem oldalra akkor nek áll mocorogni még akkor is ha aznap pont lusta!
2014. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Küldj le egy kis csokit, feküdj a hátadra és figyelj :-)
2014. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!