Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak háziorvos írhatja fel a...

Csak háziorvos írhatja fel a szezonális influenza elleni oltóanyagot? És csak ő adhatja be?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, és a háziorvosom rendelője mindig tele van beteggel, persze az időpontot, amit kérek soha nem tartja be, és soha nem mehetek be soron kívül sem. H1N1 ellen már oltva vagyok, de a felírásért már nem szívesen mennék újra, meg az oltásért sem. Más is felírhatja? És más is beadhatja? Köszönöm előre is
2009. dec. 1. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak háziorvos írhatja fel,de az asszisztens is beadhatja,legalábbis nálunk!
2009. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igen csak a háziorvos írhatja fel. Nálunk is az asszisztens adja be. Én Őt felhívtam időpont egyeztetés miatt, mondta, hogy menjek be rendelési idő előtt és akkor gyorsan beadja. Így beteggel sem találkoztam.

29 hetes kismama

2009. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj, hogy az én dokimnak nincsen asszisztense...
2009. dec. 1. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!