Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a colát nagyon kívánta...

Aki a colát nagyon kívánta milyen nemű lett a babája?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon kívántam a Pepsit, de azért próbáltam nem vedelni literszámra, hogy ne égjen még jobban a gyomrom tőle. Kislányom lett.
2014. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam meginni a colát, pedig nagy rajongója vagyok.
2014. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én nem vagyok egy nagy colas de ha volt itthon nem birtam ki h ne igyak. És alltalaban volt mert a párom rákattant a cherrysre. Ugyh a 16. héttől kb rendszeresen ittam napi 1 pohárral. kislányunk lesz 100%

31hkm

2014. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz. Én kisfiút várok és kívánom a kólát, de nem ittam már hónapok óta. 35 heteskm.
2014. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyelőre nekem is lányt jósolnak. 17 hkm
2014. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a lányomnál,és a fiamnál is nagyon kívántam
2014. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én az elején meg voltam őrülve a colaert.neha még most is megkivanok egy egy poharral.pedig elotte nem igazan ittam,mert tudom hogy wc tisztitasra alkalmasabb mint meginni.:-)de hat ha azt ker a baboca.:-)egyebkent kisfiu lesz.33hkm
2014. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én rá vagyok-voltam torzulva, de szerintem csak a rettentő álomkór miatt.

Fiam lesz :)

2014. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nah, ennek aztán biztosan semmi köze a neméhez! :)

Lányom született, nagyon kívántam, mert nagyon sokáig rosszul voltam, és ez némileg enyhítette. De ugyanígy egyik ismerősöm is így volt vele, neki pedig fia született!

2014. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem terhesen is kívánom. Egyébként lányunk van és a terhesség alatt is kívántam a kólát.
2014. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!