Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamák, ti mikorra...

33 hetes kismamák, ti mikorra vagytok kiírva? Milyen nemű babát vártok és mennyire vagytok készen az előkészületekkel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 33+7 vagyok. Február 13-ra vagyok kiírva, de a baba is elég nagy, illetve sokat jóslózok, kicsit nyílt a külső méhszáj, így valószínűleg e hó vége lesz belőle. A dokival azon vagyunk, hogy január 23-ig benn maradjon. Még nincs összekészítve a cuccom, de pénteken a párom mindent bevásárol, illetve hétvégén mosunk a babára is.:-) Kisfiam lesz.
2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Február 20-ra vagyok kiírva. Kislány lesz, neki már szinte mindene megvan, nekem még a kórházi csomagomhoz sok minden kell. És te?
2014. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es:Mennyire nyílt a méhszáj ? Mert nekem a külső méhszáj a 22-23. héttől nyitva volt (3100 volt). Majd a 36. héttől 3210, majd a 37. héten már 2222 lett a méhszáj értékem. A kiírt napon született meg a kisfiam.
2014. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is február 20.-ra vagyok kiírva,azért is érdekeltek a kiírások annyira,mert én 33+2 hetes vagyok.Nálunk a kórházi csomag még nincs összeállítva és 1-2 dolog még hiányzik is belőle.Kislányunk lesz.
2014. jan. 1. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én holnap leszek 33 hetes és február 21.re vagyok kiírva. Ha minden igaz kislányunk lesz :) A babának már minden megvan,csak a légzésfigyelő hiányzik meg a gyógyszertári dolgok,amit a doki felírt. Nekem még kell pár cucc. ma kezdtem el mosni. A kórházi csomagot majd ezután készítem el. Remélem még időben,mert problémás a terhességem. Nagyon dagadok,meg magas a vérnyomásom. Sajnos már +16kg felesleg van rajtam. Ti hogy álltok a kilókkal?
2014. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is már + 13 kilónál tartok,nekem is baj van a vérnyomásommal,viszont talán annyira nem dagadok.
2014. jan. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!