Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Panadol v. Algopyrin jobb a...

Panadol v. Algopyrin jobb a láz ellen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Magas lázra algopyrin.
2009. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én allergiás vagyok az algópirinre. panadol extrát használok, szerintem és más szerint is ugyan az a hatás. (piros dobozos)
2009. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhesen a Panadol, mert azt szabad szedni.
2009. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak Panadolt lehet szedni, én is úgy tudom.
2009. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én érzékeny vagyok a panadolra, de az orvos amúgy is az algopirint javasolta. :) Milyen furcsa, mindenkinek mást mondanak. :) Ja, 12 hetes elmúltam, amikor felmerült a gyógyszer szedése.

Viszont, amit én kipróbáltam és nagyon bejött a csuklóra, tarkóra, bokára jégzselé, vagy akár milyen fagyasztott cucc. pillanatok alatt pár tizedet levitte a hőmet.

2009. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az algopyrint mondta az orvosom. Nyílván ha nem lehetne szedni, nem mondta volna.

A kislányom egészségesen született, semmi baja nem lett, terhesség alatt kb 3-4 algopyrint vettem be.

2009. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h panadolt lehet, ha nem használ, akkor algopyrin. De szerintem a panadol jobb.
2009. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én patikusom azt mondta,hogy csak,és kizárólag Algopyrint szabad bevenni,de csak mértékkel.Háziorvosom,pedig azt mondta,hogy csak a dobozát nézhetem!!!

:):):)

Szóval szerintem a jól bevált házi praktikák segíthetnek,és vegyszer mentesek.

2009. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
algopyrin messze a legjobb
2010. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!