Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Iskander Atif, vagy Dr....

Dr. Iskander Atif, vagy Dr. Kakuja Gábor véleményében bízhatok inkább?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok. Az elejétől kezdve volt néha minimális barnázás, Vasasszentpéter utcai rendelőben Dr. Nagy Lászlóhoz jártam. Írt fel progeszteron pótlást. (Utrogestan) Aztán dec.22-én élénk piros színű vért találtam pisilés után, berohantunk párommal a női klinikára a sürgősségire. Atif doktor megvizsgált. Azt mondta szigorú ágynyugalom, mert nincs elég mélyen beágyazódva a baba, a méhösszehúzódások kilökhetik, ezért csak mosdóba mehetek, amúgy fekvés. Azt is mondta, hogy ha nem tartom be, el fogom veszíteni a babát, menjek betegszabadságra. Ezt be is tartottam, azóta nincs is semmilyen tünetem. Tegnap voltam 12 hetes uh-t egyeztetni Kakuja doktornál. Azt mondta, hogy minden amit szedek, az sz*r. Nem kell terhesvitamin, nem kell magnézium sem. Kár feküdnöm, mert azzal ártok. Nyugodtan dolgozzak, csináljak mindent, a gravitációtól nem fog kipottyanni a gyerek. Atif az hülye, Dr. Nagy László is és mindenki aki eddig vizsgált az idióta. Persze a papírjaimat nem nézte meg. Ettől függetlenül Ő is ráírta, hogy veszélyeztetett terhes vagyok.

Mit gondoltok, lehet, hogy a stílustól függetlenül Kakuja jó orvos és igaza van? Vagy inkább kérdezzek harmadik véleményt?



2014. jan. 7. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

(bocsánat rosszat nyomtam)

szóval független attól, hogy volt-e orvosod, vagy sem. Most már nem így van?

Csak mert most derült ki, hogy jön a kistesó, és akor előre úgy készülök, hogy mégis a klinikára mehessek!

Köszönöm a választ!

2014. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze lehet igaza, de szerintem ágynyugalom még nem ártott senkinek :)
2014. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A védőnőm Ráczné Polyák Éva az Ortutay utcában. Pénteken megyek hozzá először, még nem találkoztam vele. Az ünnepek miatt kicsit elhúzódott. Lehet, hogy a klinikán is lehetne intézni, nagyon örülnék neki. A munkahelyem nagyon közel van a Vasasszentpéterhez ezért oda kezdtem el járni nőgyógyászati vizsgálatra. Gondolom ezért is küldtek Kakujához 12hetesre. Pénteken megkérdezem a védőnőt, hogy van-e arra lehetőség, hogy máshova menjek.
2014. jan. 8. 10:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Arról tudsz, hogy úgy működik, legalábbis nálam úgy volt, hogy a védőnőm Lipcsei Éva a Hajnóczy utcában, de a vasasba kellett járni egy másik védőnőhöz is(én Mariannhoz jártam), (ő adja a papírt az anyaságihoz pl.) azt hiszem összesen 4-6-szor. És ő küldött kakujához, aztán Nagy Lászlóhoz. De alapból terhesség megállapító vizsgálatom a klinikán voltam, lehet, hogy azért lett ott a 12. heti genetika, meg a 18.(?) heti is.... No ezt már nem tudom... Ha meg tudsz valamit, esetleg írnál nekem? Most vagyok 4-5 hetes, jövőhéten megyek a klinikára vizsgálatra.
2014. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze megírom mindenképp. Pénteken megyek hozzá, ha véletlen pénteken nem írok, akkor nyugodtan írj vagy ide, vagy levélben, mert akkor elfelejtettem.
2014. jan. 8. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!