Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Streptococcus agalactiae mit...

Streptococcus agalactiae mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma jött meg az eredményem amit Dec 20.-án vettek le.És a tenyésztéssel ez jött ki a csíraszám 10'4

15 hkm


2014. jan. 6. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szüléskor Ab-t fogsz kapni, mert ez babára veszélyes baktérium. Terhesség alatt nemigen szokták kezelni.
2014. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. és így nem veszélyes rá még bent van? nekem császárral lesz...
2014. jan. 6. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes. Nekem sajnos végig e-colim volt és ez, ami neked, felváltva. Szüléskor kaptam antibiot rá. Jó, hogy ez már most kiderült. Egészséges babám lett Hála Istennek. Miért lesz császár, hogy ezt már a 15. héten tudod?

Amúgy ezt a bacit a 36. héten szokták szűrni. GBS vizsgálat a neve. Emiatt a baktérium miatt van az, hogy aki koraszülött az mindenképpen kap AB-t, mivel nem tudták leszűrni.

2014. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert az első császárral lett és 2éven belül jött a baba. mult héten voltam dokinál akkor hüvely fertőzésre Kliont írt. és ráírta h fenyegető vetélés:(
2014. jan. 6. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt terhesen. Már akkor kaptam antibiotikumot, hogy kikezeljék (bár állítólag nem lehet) nekem a következő - kontroll - eredményem jó lett már, és a többi is a várandósság alatt, ettől függetlenül szüléskor is kaptam gyógyszert és a kicsi is végig a kórházban. Nekem hüvelyi szülésem volt, nem tudom császárnál mi a protokoll.

Én úgy tudom, hogy nem veszélyes a babára várandósság alatt, amennyiben zárt még a méhszájad. Ha nyitott, akkor viszont koraszülést okozHAT, és megbetegítHETI a burkot.

Az esetek nagyobb részében nem csinál semmi rosszat.

Olyan szempontból gyakori, hogy minden nőben benne van, csak terhesség alatt a gyengébb immunrendszer miatt jobban el tudnak szaporodni az alap bacik.

Biztos nem lesz semmi baj! Ne izgulj! 8-)

Szép várandósságot!

2014. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kőszi. zárt vagyok hál istennek. a görcsölés lehet ettől?
2014. jan. 6. 16:45
 7/8 A kérdező kommentje:
és ez a házas életet befolyásolja? szabad vagy mem?
2014. jan. 6. 17:47
 8/8 A kérdező kommentje:
ma voltam dokinal es semicillin-t írt fel 4*2-t a baba jol van:)
2014. jan. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!