Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan legyek úrrá a túlzott...

Hogyan legyek úrrá a túlzott aggódáson? 15 hetes kismami vagyok, nagyon nehezen jött össze a baba.

Figyelt kérdés

De végre sikerült, mindennél jobban örülök neki. Mégis, folyton aggódom. Ha fáj a hasam az a baj, ha nem fáj, akkor az a baj, ha feszít, akkor miért feszít, ha nem feszít, akkor te jó ég, miért maradt abba... szóval minden tünetre más teoriám van, hogy miért lehet rossz vége. Másra se tudok gondolni, hogy vajon szépen fejlődik-e a baba, hogy rendesen ver-e a kis szíve, jól van-e, és sorolhatnám. Ez őrület. Többen mondták, hogy nem vagyok teljesen normális, és biztos igazuk van, de itt nem hidegzuhanyt kérek, hanem tanácsot, hogy ezen a marhaságomon hogyan kerekedhetnék felül.

Vannak fórumok, ahol boldog kismamik vannak, de néha történik tragédia olyanokkal, akikkel beszélgettem, beszélgetek. Még ha kikerülöm a negatívot, akkor is találkozik vele nap mint nap az ember.

A "kedvencem" az, amikor valaki totál természetesnek tűnően leírja, hogy "semmi tünetem nem volt, amikor mentünk a 19. héten uh-ra, nem volt szívhang"

Ugyanakkor sokat simogatom a babámat, beszélgetek vele és vigyázok rá, nem vagyok betojva a kólától 3 havonta egyszer, ahogyan a H1N1-től sem.


2009. nov. 29. 00:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


Egyébként nekem a 12. héttől a 15. hétig olyan volt, mintha nem is telne az idő. Lassú volt, idegesítő és nem éreztem "jól" magam. Most a 15. viszonylag gyorsan megy, már eltelt 3 nap :)

2009. nov. 29. 13:04
 12/12 anonim ***** válasza:
12:46 vagyok. Hát nekem telik az idő, bár már azt szeretném ha rendesen látszódna a pocim, és nem csak mi látnánk a családban. Meg azt ha mozogna már, és természetesen azt h kiderüljön, h "lányom" lesz-e, vagy "fiad" :D Mindig van mit várni... De még milyen sok van hátra!!! Egyébként egyre jobban szeretem a babát. 10 hetesen még fel se fogtam igazán, nem volt kismamatudatom. :) Most meg már elsírom magam a meghatottságtól egy babás videón. És nincs olyan perc szinte, h ne gondolnék rá.
2009. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!