Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok megcsuszt...

7hetes terhes vagyok megcsusztam a lépcsön nagyon megütötem a derekam elmehet a babám?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a pocidat nem érte ütés, akkor nincs gond, ne aggódj!
2013. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos? Mert nagyon félek :"(
2013. dec. 31. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem okozhat problémát egy egészséges terhességnél, de ettől persze még bármi történhet :( Viszont megnyugtatásként mondom, hogy egyszer volt a tv-ben, hogy autóbaleseteknél, ha terhes nő is a sérültek között van a baba akkor van veszélyben, ha az anya élete veszélyben van. A méh nagyon jól ki van találva és nagyon-nagyon tudja védeni a babát. Ettől függetlenül a saját megnyugtatásodra azért menj el dokihoz. Szorítok, hogy minden rendben legyen.
2013. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 20hetesen estem el térdemet ütöttem be meg elég nagyot huppantam kb mint egy segges a medencébe. És eddig minden okés. Munkatarsam 10 hetesen hanyatt esett létrárol mikor függönyt rakott fel. Még agyrazkodasa is volt. Egészséges 10 éves lánya van. Ne aggodj. Nem lesz baj. Ha nem görcsölsz vérzel . Azért ha orvosnal jarsz emlitsd meg neki. És ha nagyon aggodsz menyj el uhra mert az aggódás ártalmas. Remélem minden rendben lesz.
2013. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs erős görcsöd és/vagy vérzésed, akkor nincs baj.

A baba 7 hetesen még olyan pici, és annyira "be van csomagolva" a hasad mélyén, hogy aligha érzett bármit is.

2013. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egy nagy fenékre eséstől vetéltem el, kb 5 hetesen. Tényleg hatalmas esés esés volt, kicsúszott a lábam előre és meg a fenekemre estem. Ez pont egy olyan esésfajta ami nagyon veszélyes, mert kvázi ránt egyet a méhen.

Ha a derekadat megütötted, mert valamihez odaestél, az nem ilyen esés, ezért nincs gond. De ha lefelé zuhantál és úgy ütötted meg a derekad, szerintem lehet gond. De ne legyen igazam!

2013. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én láttam a tévében egyszer, hogy egy nő (Shayna Richardson ejtőernyővel ugrott ki repcsiből, de az ejtőernyő nem nyílt ki. Betonra esett és túlélte. A pocakjában a baba is, akiről nem is tudott, hogy ott van. :) Egészséges babát szült, pedig tuti, hogy még telenyomták őt ezzel-azzal a mentőben, mielőtt kiderült volna, hogy babát vár...


Nagyon-nagyon jó és védett helyen vannak a babák az anyukájuk pocakjában, ne izgulj! :)

2013. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia.nyugi. en 20 hetesen hasra estem 8honapos mar a kislanyom es epp a 2l uditos uveggel birkozik ;)
2013. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál azt mondta védve van a baba ilyenkor és a méhszájam is teljesen zárt tehát nincs baj . :)
2013. dec. 31. 23:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Az agasztot h nem vitt el uh.ra de a baba szíve nem tud leálni egy eséstöl igaz? Ha meg baj lett volna akkor érezte volna . Derekem fáj de hát ez van.
2013. dec. 31. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!