Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lent érzem a baba mozgását...

Ha lent érzem a baba mozgását a méhszájamnál, akkor a lába lehet arrafelé? Lehet olyat mondani, hogy amerre több rugdosást érzek, arra van a lábacskája?

Figyelt kérdés

1 hete az UH-n fejjel volt lefelé, de utána annyira helyezkedett éjjel (semmit nem aludtam), mintha megfordult volna, néha haránt is érzem. Vagy ennyire és ilyen gyorsan is tudnak forgolódni? Jó lenne, ha a végére azért befordulna.

29 hetes


2009. nov. 27. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Nekem a feje már rég be van ékelődve és a méhszájamnál sokat érzem a mozgást.

39+4km

2009. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom még messze a szülés, de nagyon jó lenne, ha fejjel lefelé maradna.
2009. nov. 27. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én a terhességem 40 hete alatt soha nem tudtam megmondani, hogy merre van a feje és merre a lába. :-) Csalós a dolog, mert ugye nem csak focista lehet, lehet bokszoló is. szóval szerintem nem csak a lábával dolgozik. :-)
2009. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia:pár napja én is nagyon lent érzem de ott csak apró kis bökéseket.máshol semmi.én is arra gondoltam h hátha már befordult volna de nekem még nagyon korai lenne most vok 28 hetes.meg néha haránt érzem én is.eg pár napja érzek apró kis görcsöket meg nyílalásokat nem tom ennek is köze lenne ha már befordult volna.hétfőn kiderül:)
2009. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!