Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. ik hét ota feküdnöm kell...

29. ik hét ota feküdnöm kell megrövidült méhnyak, és kinyilt méhszáj miatt. Ma léptem a 35. -ik hetet. Még muszáj szigoruan feküdnöm?

Figyelt kérdés
már nem igazán birok,meg vannak teendöim,amit megkéne csinálni,meg elintézni.feküdnék,csak már nem egyfolytában.az nagy baj lenne?a méhszáj értéke 1111 legalábbis utoljára ennyi volt.orvoshoz jövöhét megyek,fájdalmaim egyenlöre nincsenek,bár rengeteg magnéziumot ,meg salbutamolt szedek.
2009. nov. 26. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz egy koraszülést,akkor mostanában kell főleg feküdnöd.Minél nagyobb a baba,annál jobban "igyekszik kifelé" a súlya miatt.Megrepedhet a magzatburok,úgyh csak feküdj.Majd más megcsinálja a teendőidet,te a babára vigyázz.
2009. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,de nincs más,aki megcsinálja,de azért kösz.amugy,ha még 1-2 hetet kibirok,akkor már nem lenne koraszülött.
2009. nov. 26. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, pár hetet még bírjatok ki valahogy, hadd nőljön még az a baba, aztán már jöhet!

Addig próbálj minél többet feküdni.

Tudom, nem egyszerű, ha minden munkát te csinálsz. Nekem 25 hetesen volt 2110 azóta eltelt 5 hét, ki tudja mi van, viszont van egy kisfiam, aki mellett nem tudok feküdni egyáltalán, nemhogy egész nap.

Pihenj, amennyit tudsz!

2009. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek!Én a 35. héten már felkeltem,mert nekem is mosás vasalás.....minden ami a Picié!Viszont ülve vasaltam,sokat pihentem,nem emeltem nehezet,szépen apránként folyamatosan mindennel kész lettem!Ne akarj mindent egy napon megcsinálni,sztem az a lényeg!meg nekünk akkor már mondták h nagyon nagy baba,és nem számítana koraszülöttnek a súlya miatt!Én igaziból azért mertem csak fölkelni!

De csak annyit mondok,h sztem Te is annyit mondtad neki h maradjon odabent,hogy maradni is fog!

Én azóta 2 ujjnyira vagyok nyitva,és 38+4 hetes vagyok!Pedig a 37.héttől mindent ugyanúgy csinálok mint előtte!Főzök takarítok,sétálok,vásárolok.....szóval mindent!

Mostmár maradni akar!

Ez csak saját tapasztalat!

Nagyon jó egészséget kívánok nektek!Minden jót!

2009. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, és 35+3 hetes voltam mikor a doki azt mondta nincs több magnézium!!!És látod mégis egyben vagyok még mindig!

Üdv

2009. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!