Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen nem erzek meg...

15 hetesen nem erzek meg magzatmozgast?! Hasam se sok van meg. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Elso baba...
2013. dec. 20. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincsen. Egy hónapja szültem. Nekem 25 héttől kezdett hasam lenni, és 20 hetesen éreztem az első mozgást, de volt az már majd nem 21 is. Egészséges kisfiam született. 39 hetesen is kicsi hasam volt, sokan hitték, hogy csak 25-26 hetes vagyok. 4kg lett a babám.
2013. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első babánál általában soká érződik, én a 20. hét után éreztem. A hasad majd megindul, ilyenkor még a baba is nagyon pici, 20-25 hetesen testalkattól függően már lehet látni.
2013. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gyöngyikee ***** válasza:
nincsen baj :) 18 hetes vagyok nem érzem én sem :) pocakod meg 20 hét körül fog megindulni a növekedésbe :) legyél türelmes.
2013. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond, 20-22 hetesen szokták általában először érezni a babát.
2013. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elsö baba én 17 hetesen éreztem eloszor utána kb 3-4 napig semmi. azóta meg le se akar állni, föleg este és mikor háton fekszek. Hasam nekem se sok van pedig elég vékony vok. Ez miatt aggódok én is. De majd csak megnől. am a méretei jòk. :-) 20 hetes kismama
2013. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!