Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 14 hetesen...

Lehetséges, hogy 14 hetesen érezzek magzatmozgást?

Figyelt kérdés

Belülről olyan érzés, mintha puha ronggyal végigsuhintanának. Nem abban az irányban, ahogy a belek elhelyezkednek, tehát bélmozgás nem lehet.

Másrészt korainak gondolom még, tudtommal ilyen korán még nem lehet érezni és a magzat csontjai sem elég kemények, hogy érezhető legyen.


2013. nov. 7. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet.

Harmadik gyerekemet már a 11. héten éreztem. :)

2013. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen már éreztem valami mozgást a belsőben, szerintem magzatkám volt. Mondtam a védőnőnek, anyámnak, barátnőmnek mindenki nekem esett, hogy ez csak bélmozgás vagy puffadás. Én bele is nyugodtam ebbe, meg aztán igazából mindegy is volt. Aztán ahogy teltek a hetek nekem ugyan ezek a mozgások maradtak meg csak erősebbek lettek. Én azóta is azt mondom, hogy 12 hetesen is már a babám mozgott, mindenki más meg, hogy az lehetetlen.
2013. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 15 héten éreztem a drágaságomat épp krumplit pucoltam, úgy bőgtem mint egy kisgyerek. :) Egyébként már 8 hónapos az életem. Szóval lehet, hogy Őt érzed, élvezd ki minden percet!
2013. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet! :) Első babámat olyan 16-17 hetesen éreztem meg, másodikat kb. 14 hetesen, a 3. babámat pedig pontosan a 12. héten! ;)

Gratulálok,csodás babavárást,és jó egészséget Nektek!

2013. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Én is 14 hetesen éreztem először, és biztos voltam benne, hogy ő az. Most is azt mondom, hogy az már ő volt. Első terhességem volt. Ma már fél éves a drágám! :)
2013. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!