Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, de olyan...

35 hetes vagyok, de olyan kicsi a hasam, mintha 5 honapos terhes lennék. De mért? Annyira kellemetlen. Azt nem akarom elhinni, h nem függ a pocaktol a baba mérete? Szeretném, ha legalább 3kg-os lenne. Igy van rá esély?

Figyelt kérdés
pedig nem vagyok magas,se alacsony.160 cm,50 kg voltam,most vagyok 64.de abbol mind a seggemen és a csipömön va.ez hogy lehet?
2009. nov. 25. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A csípődtől, testalkatodtól függ. Tud úgy helyezkedni a baba, hogy szinte nem is látszik, és tud úgy is, hogy úgy néz ki az anya, mint aki lenyelt egy görögdinnyét.

Én már láttam 155 centis, 50kgos anyát szülés előtt 1 héttel, nem mondtam meg, hogy terhes...

Ez ne frusztráljon, a baba attól még fejlett, egészséges és bőven eleht 3 kg felett is.

2009. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez ne okozzon gondot Neked! Képzelj el engem: 158cm vagyok, 82 kg, 24 hetes terhes és hatalmas a hasam. Az első babámnál óriási volt, állítólag a második lekörözi. Inkább lenne aranyos kis pici pocim, mint ez a hatalmas NEHÉZ vízzel teli görögdinnye.
2009. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Amikor 36. héten elkezdtem NST-re járni, kétszer is megkérdezték, biztos, hogy kell, mert nem nagyon volt hasam.

Én 164 cm és 74 kg-mal mentem szülni és 56-ról indultam súlyilag a popsim és a combom volt nagy. Végül a kiírt napnál hamarabb született meg a lánykám 3600 g és 56 cm-rel. Mindenki azt kérdezte, hogy hol volt bent a baba, mert tényleg alig volt hasam:)!

Most a kistesóval pont fordítva vagyok, még csak 19 hetes vagyok és mintha már 6 hónaposak lennénk, nagyon nagy most a hasam, pedig a babát kisebbre becsülik minden egyes ultrahangon az átlaghoz képest.

Ja és most 59 kg-val kezdtem a terhességet és 64 vagyok cipőstől felöltözve, itt most nem hízok mint állat:)!

Üdv egy 18 hónapos kislány anyukája aki 19 hetes kismama is.

2009. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, tényleg nem függ ettől a baba mérete. Nálam ugyanez volt. 158 cm vagyok,(54 kg) 68 kg-mal szültem, még 8. hónapban is simán letagadhattam volna, annyira nem volt pocakom és a végére sem lett nagy. 3300 gr, 54 cm gyönyörű kisfiút szültem.

Most a másodikat várom, 30 hetesen (63 kg) sincs pocakom, úgy nézek ki, mint aki kicsit meghízott. De én is jobban örülnék, ha pocakra híznék és nem fenékre:(

2009. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az UH-n, mit mond a doki, mekkora a babád? Alkati kérdés, hogy kinek mekkora a pocija. Inkább örülj neki, hogy nem túl nagy. Nem korlátoz annyira a mozgásban, nem nyúlik ki annyira a bőröd, nem lesz csíkos a hasad, hamarabb lemegy szülés után. De van még időd, sokat nőhet az utolsó honapban is! :)
2009. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
uh.30 hetesen volt utoljára.ott volt 1700g,és kevés magzatviz.azota nem tudom,nem volt uh.
2009. nov. 25. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kis hasam volt.Mindig "le is szóltak" hogy nem is lehetek annyi idős terhes akkora hassal.162 cm vagyok és 53 kg.9 hós terhesen 62 kg voltam.A babámnak semmi baja.Igaz 2600g és 47 cm volt,de a szülész azt mondta ne aggódjak ez az én alkatomhoz nagyon is jó.
2009. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2. babámmal ugyanez volt a helyzetem,annyira kicsi volt a hasam,a körülöttem élő embereknek sem tűnt fel a terhességem!A 30.héten 1725 gr-ra becsülték a babát és a 40.héten született 3550 gr-mal és 56 cm-rel!Biztosan jól elbújik a medencédben:)Minden oké lesz:)))
2009. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
SZiasztok! Én 33 hetes vagyok és 53 kiló, úgy hogy gondolhatod hogy rajtam sem látszik sok minden!Olyan 6 kilónál járok, de rajtam sem látszódik h híztam volna és én sem értem hogy hogy fér el ekkora hasban egy (jelenleg) kb 2 kilós baba???!! Én is szeretném ha 3 kg felett lenne, jelenleg szedem az elevitet hogy hátha az picit majd segít felhízlalni(bár elméletileg normál méretekkel rendelkezik, ugyan akkor néha nem pontosak ezek a mérések és ezért is nem vagyok teljesen nyugodt).Elméletileg anyukám a legidősebb tesómmal kisebb hassal ment szülni mint most nekem van, ugy hogy valószínüleg genetikai is! Mindenkinek boldog baba várást !
2009. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó 4 hétben heti 250 grammot fog hízni a baba, ne aggódj.
2009. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!