Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esélye, hogy a 20 hét...

Van esélye, hogy a 20 hét után elhal a baba? Meddig kell aggódni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 7. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Nem akkarlak megilyeszteni de én igen hallottam már olyanról akinek a 25.héten halt meg sajnos a babája (de ez ritka de elöfordul) ahogy nö a terhesség ideje erre egyre kevesebb az esély.De ezen ne gondolkodj a stressz nem jó se neked se a babának .Ha minden rendben megy, vigyáztok magatokra semmi okod az aggodalomra.31hetes kismama:)
2007. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hallottunk már olyanrol, de ugy vedd hogy téged ez nem érint, veled ez nom fog megtorténni és kész,, egy terhes no nem félhet mindennap attol hogy elveszti a babát, neaggodj amugy is az elso 3honap után az esély még a felére csokkent ha számok megnyugtatnak akkor a 3.honapig az esély kb.18% azután már csak 9% szoval vigyázzatok magatokra!aggodalomra nincs ok,a legszebb idoben vagy:)
2007. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nekem azt mondta a doki,hogy 28adik hétig kell "félni",de mégsem kell félni.szóval érted. ne stresszeld magad.nem kell aggódni,de ha 28ik hét elött születik nehezebben tudják megmenteni,van rá példa hogy megtudják.de tényleg ne aggodj. 28 hét után már nagyobb esélyel mentik meg.

remélem értelmesen magyaráztam el.

2007. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Ne gondolgozz ilyeneken, veled ez nem történhet meg. Hesegess el minde negatív gondolatot, mert csak ártassz vele a bébinek, feleslegesen idegesíted magad. Fő a nyugalom, lazíts sokat és pihenj, aludj amikor csak lehetőséged van rá.

2007. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!