Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aggódni valóm, ha jönne a...

Van aggódni valóm, ha jönne a baba?

Figyelt kérdés

1 éves kislányunk eléggé beverte a fejét, és elvittük megröntgenezni - ahol nekem kellett lefogni. Adtak elém vmi védőköpeny-féleséget, de ki volt írva, hogy terhesek ne menjenek be. Én mondtam az ottani hölgynek, hogy nem tudni, de van esély rá, hogy most jönne a kistesó, de csak ennyi volt a reakciója, hogy fapofával, szó nélkül odaadta a köpenyt.


A másik, hogy bedaueroltattam a hajamat - elég erős vegyszer szagot kellett szívni fél-1 órán át.


Ha terhes is lennék, még csak pár napos lehetett ezek idejében a magzat - ugye nem lehet baja tőle?


2011. júl. 29. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj, az a védőköpeny erre van kitalálva, mert hát előfordulhat, hogy valakit terhesen mégis csak röntgenezni kell.

A vegyszerre nem tudok mit mondani, de szerintem egy alkalommal az se vészes.

Ne aggódj! :)

2011. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem röntgenezték a bokámat, mikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Kb 2-3 hetes lehetett a terhességem.

Nekem is ide adták azt az kötényt, és akarva-akaratlanul a pocakomra tettem. Pedig meg sem fordult a fejemben, hogy terhes lehetek, mert még nem volt tervezve a baba.

Azóta van egy 1,5 éves makk egészséges kis virgoncom!

Nem lesz baj!


Dauer: ehhez nem értek, mert én csak festem a hajam, de abból sem volt baj, hogy terhesség alatt festettem!

2011. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem gerincröntgenem volt terhesen, vagyis akkor még nem tudtam, hogy az vagyok, 2-3 hetes lehetett. Védőköpeny se volt a jellege miatt.

Elmentem később genetikára, de azt mondták ilyen fiatal terhesen semmi gondot nem okoz.

Itt rohangál a 2 éves kis örökmozgó körülöttem.

2011. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, lányok! :)
2011. júl. 29. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet semmi baja ezektől, se a dauer se a röntgen nem okozhat gondot ennyi idős terhességnél, mivel ebben az időszakban a mindent vagy semmit elv érvényesül.

egy szülésznő

2011. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!