Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélt már el valaki náthától?...

Vetélt már el valaki náthától? Illetve történt baj belőle? 14-15 hetes vagyok és megfáztam. Sokat tüsszögök és orrfújásnál is érzem, hogy feszül a hasam alja. A vírusról már nem is beszélek. :- ( Aggódós vagyok nagyon.

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem a tüsszögéstől,erős orrfújástól,nem lesz semmi baja a babának.Nekem hirtelen mozdulatoknál ,néha szinte begörcsöl pár másodpercre a hasam,mindig megijjedek,de nem tart csak pár másodpercig.Ha érzed hog tüsszögni kell,gugolj le,vagy hajolj előre,és nem visel meg anyira.15 hetes kismami.
2009. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyat, hogy valaki náthától vetélt volna el. Nem lesz baja a babádnak. Használj tengervizes orrsprayt. Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Jobbulást kívánok
2009. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Igazából nem bánom, ha leírják, hogy hülye vagyok, de tapasztalatokat szeretnék.
2009. nov. 24. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

A náthát, ha nem vagy lázas, meg sem érzi! :) A has feszülését pedig a méhszalagok húzódása okozza, olyan ez, mint gyerekkorunkban a növési fájdalom. Kellemetlen, de így normális.


Jobbulást és boldog babavárást!

2009. nov. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 hetes vagyok,és influenzás...rengeteget hapcizok,folyik az orrom...ettől nem fogunk elvetélni!!! Én pihenek itthon,sok hársfavirág teát iszom,és napi 500mg C vitamint szedek...ha nincs láz,semmi gond!!!

Ja,ha hőemelkedésed lenne,arra nem szabad lázcsillapítót szedni!!!Csak ha lázas vagy!!!

Jobbulást!

2009. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem, lázam nincs és nem is volt, 37.4-re felment, akkor tettem a csuklómra jégzselét, hamar lentebb is vitte, estére már 36.8 se volt. Rengeteg c vitamint iszom, illetve aszkorbinsavat, azzal ízesítem a teát.

Boldog babavárást Nektek is!

2009. nov. 25. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!