Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok, nem olyan...

15 hetes vagyok, nem olyan rég a köldököm környékén pár pillanatra, kis apró kaparászás félét éreztem, ez lehetett a babám?

Figyelt kérdés
Épp ott volt a kezem,de utánna már nem éreztem semmit.Kb 3-4 napja pedig mintha szivverés félét éreztem volna pár másodpercig,olyan gyorsat,mint mikor az uhn mutatják a szivhangot.Most ezt beképzelem,vagy lehet már a baba is?Az első babám,fogalmam sincs mit kell érezni:-)))
2009. nov. 24. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

elvileg lehetett :-)

nekem az 1.babával 17hetesen éreztem.olyan volt mintha valami buborékolt volna fölfelé a hasamban(mint a pezsgőspohárban a buborékok)

és most a 2.babával már 13-14hetesen 1-1 nap éreztem,mintha ő lenne az.bár váltig állítják(védőnő,doki)hogy nem ő lehetett az.

majd kiderül

2009. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csütörtökön leszek 15 hetes, a szívhangot a védőnő egészen lent találta meg, szinte a szeméremcsont felett nem sokkal, az én babám ott van.

Érdekes ez a kaparászás, néha én is érzem, de én köldöktöl lentebb, viszont ahol a szívhang volt, onnan fentebb.

2009. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ki tudja merre úszkálnak ezek a babák,A múltkori gyors ütemet én is egészen lent éreztem,most a kaparászást,már jóval fentébb.Jó lenne ha Ő lenne:-)))))
2009. nov. 24. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte biztos vagyok benne, hogy a babámat éreztem. Viszont ezt a hason belüli dolgokat el se tudom képzelni, hogy mi merre van ilyenkor, mennyi helye van úszkálni a babának és vajon azért érezzük mert a kis keze-lába mocorog, vagy mert a popsija hozzáér a méh falához.

Azt mondják, hogy első babát várók jóval később érzik, mert nem tudják mit kell érezni... Hát, nemtudom, én folyton figyelem, és minden furcsát betudok a babának. Ja, a védőnő mondta, hogy még nem érezhetem. De szerintem igen. :)

2009. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta a védőnő hogy a 16.hét után kezdhetem figyelni,dehát én már figyelem egy ideje:-))
2009. nov. 24. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a babánk volt! :)
2009. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi jó tanács, hogy egyél egy csokit, vagy egy kanál nutellát és feküdj hanyatt, hagyd szabadon a pocidat és figyelj. Nekem csoki után van mindig kaparászós, csikizős érzés.
2009. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

15 hetesen éreztem én is először nagyon lent bal oldalt. Kis bökdösések voltak. Aztán egyre sűrűbben éreztem uazt. Így már biztos voltam benne.


A köldöknél még azért nem valószínű hogy őt érezheted, mert a méhed el sem ér addig. A méh teteje kb a szeméremcsont és a köldök között félúton lehet.

Figyelgesd!


Sok boldogságot

2009. nov. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!