Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki beoltatta magát a H1N1...

Aki beoltatta magát a H1N1 ellen, a szezonális influenza elleni oltást is beadatta?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam beadatni az influenza elleni védőoltást,és a betegséget sem szoktam elkapni. Most babát várok,és meggyőztek az új influenza súlyos szövődményei miatt,beoltattam magam. De szükséges a másik oltás is? Kérem,a H1N1 oltásellenesek ne válaszoljanak!
2009. nov. 24. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ma adattam be a H1N1 ellenit, a másikat szerintem nem fogom beadatni.
2009. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

16:34es vagyok. Még nekem kellett szégyenkeznem, hogy be merem adatni. Úgy nézett rám, mint a véreshurkára.

Valami olyasmit mondott, hogy a szezonálist kellett volna előbb, mert megalapoz valamit és utána a H1N1-et és fordítva nem adja be. Mivel a H1N1-et előbb kaptam, így már nem kaphatom a szezonálist meg, így jártam.-ezt mondta.

2009. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt irtad, hogy az ellenesek ne válaszoljanak. Hát én nem vagyok ellenes. Meg mellette se vagyok. Én vagyok az aki tökéletesen meg van zavarodva. Abszolute nem tudom mit tegyek! Mikor a körzetinél voltam, (csak leleteket vittem) megkérdezte, hogy úgye nem oltatom be magam? Eszembe se jussson. Teljesen fel volt háborodva hogy a kismamákat is oltják. (egyébként a város egyik legjobb dokija, én megbizom benne, szeretem) A nőgyógyászom is azt javasolta, hogy ne, inkább a családom oltassa be magát.

A tv-ből meg pont az ellenkezőjét hallom! És akkor igy tudjon dönteni az ember...

Egyébként a páromnak csak a H1N1 ellenit adták be. Azt mondák elég. (más doki)

2009. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is megkaptam mindkettőt egyszerre.
2009. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!