Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki dohányzott...

Van itt olyan aki dohányzott és úgy nem esett teherbe, majd miután abbahagyta hamar terhes lett? Neheziti a cigi a teherbeesést?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem lehet így kijelenteni, erre is vannak példák és ellenpéldák.

Én soha életemben nem dohányoztam, a párom kb két évig, ehhez képest majdnem három évig vártunk a babára. Mindeközben egy barátnőm, napi másfél doboz cigit elszív és a negyedik babájával terhes. :(

2013. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi március óta próbálkoztunk. Augusztusban letettem a cigit és szeptemberben terhes lettem. Nem állítom hogy pont ezért sikerült de szerintem ez is rásegített.
2013. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cigi mellett lettem terhes! első lányommal 5. hónapon sikerült. Abba is hagytam a cigizést. majd visszaszoktam,de mivel már az első próbálkozós hónapban összejött a kistesó, megint csak leszoktam :)
2013. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok kismama dohányzik, és dohányzott is. más oka volt hogy a cigi letétele után mindjárt terhe lett.

Én is bagóztam, nem sokat. Terhes lettem, és valahogy nem izlett zavart a füst. Abbahagytam. Elég hamar kiderült, terhes vagyok.

2013. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!