Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok tegnap...

23 hetes terhes vagyok tegnap begörcsöltem. Bementem a dokihoz Salbutamolt irt fel napi 3x1. Mire lehet ilyet szedni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a 24. héttől szedek Salbutamolt (napi 2x1-et), és emellé még magnézium-kálcium kapszulákat (3x3-at; ez nem MagneB6, vagy Béres Mg). Salbutamol azért kell, hogy ne legyenek görcseid (ezt folytatva nehogy megrövidüljön a méhnyak, nehogy kinyíljon a méhszáj, és ezáltal ne induljon be előbb a szülés).

Én most már lassan leállok vele, mert betöltöttem a 35. hetemet; amúgy a 36. hétig kell szedni ezeket a "csodabogyókat". De nálam tényleg bevált, jó gyógyszer - én annak idején azért kaptam, mert a 24. hétre megrövidült a méhnyak (Ci 2000 lett).

Ne izgulj, örülj a babának!

2008. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!