Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este volt egy kis...

Tegnap este volt egy kis kidudorodás a hasamon, az lehetett a baba?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok. Nem igazán érzem mozogni még a babámat, ez aggaszt is, de tegnap este egészen lent a bugyivonalnál egy kis kidudorodás, és olyan feszítő érzés jelentkezett, pár percig ott volt, majd eltűnt. Tudom kicsit alienesnek hangzik. Az vajon a baba volt?
2008. júl. 11. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg ő volt! Gratulálok! 21 hetes kismama
2008. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ő lehetett.Gratula a bébidhez!

Szintén 20 hetes kismama

2008. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggaszd magad azon hogy mikor kezd el mocorogni a baba. En most varom a masodikat es mindenhol azt olvastam hogy mar a 18. heten kellene ereznem, de semmi nem volt. Majd a 20. heten kezdtem erezni. Szoval ennyit arrol hogy mikor kell. Nagyon sok mindentol fug. Hogy alkatilag milyen vagy, hogy haol tapad a placenta.... De szerintem nagyon is elkepzelheto hogy az a babad volt!! :D Jelezte hogy anya itt vagyok ne aggodj miattam :o)) Szoval szerintm most majd egyre tobet erzel majd ilyent. De este mikor farattan az agyba fekszel fekudj hanyatt nyujtott labbakal. Igy szoktam en is kicsikarni egy kis mozgast :D


22 hetes kismami

2008. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elől tapad a placenta, de elég vékony testalkatú vagyok. Az volt a fura, hogy annyira lent láttam a pici dudort, azt hittem feljebb van már ilyenkor.
2008. júl. 11. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezer százalék, hogy ő volt! Nekem is így jelentkezett be, 20 hetesen, akkor azt hittem a szemem káprázik. Most meg már mindenhol dudorodik, ahol csak kedve van! Gratulálok!

26 hetes kismama

2008. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is lyen dudorodást éreztem alúl,de én csak 17hetes leszek holnaptól.Mikor kijött a dudor akkor feszült fájdalmat éreztem ott aztán elmúlt.Gratulálok neked is :)
2008. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!