Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész éjjel berezonál, rángató...

Egész éjjel berezonál, rángatózik körben a hasam körül az izmom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzés, nem keményedés, hanem pár másodpercig tartó izomrezonálás körben a hasam körül. Mitől van ez?

volt valakinek hasonló?


Napi 3x1 BangeB6-ot szedek. kevés lenne?????


2013. nov. 27. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudok elképzelni.

1. Csuklik a baba. Az enyém is sokszor csuklik éjjel.

2. Éppen úgy mozdulsz és érzed az ütőered lüktetését.

Hany hetes vagy amúgy?

2013. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 3*2 MagneB6 is kevés volt, én váltottam erősebbre (Jutavites Magnézium + B6ra). Szerintem ez talán apró izomgörcs, emelj vagy válts más magnéziumra.
2013. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még eszembe jutott az is, hogy ha a harmadik trimeszter felé jársz már, és fájdalommentesek ezek a rángások, akkor lehet, hogy Brexton-Hicks féle összehúzódásokról van szó. Ezek ártalmatlanok, csak gyakorol a méhed a közelgő szülésre.
2013. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még csak a 15.héten járok. Úgy képzeljétek el ezt az izomrezonálást, mint mikor egy óriásit nyújtózkodnátok reggel és minden izmotok berezonál.


Csak a hasamban van egész éjjel. Körben a pocakom körül, nem elől a méhemnél.

2013. nov. 27. 15:10
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon idegesítő, felébredek rá, hogy így "zizeg" a hasizmom hosszú másodpercekig. MInden megfordulásnál ez van.


Nem értem mi ez.

2013. nov. 27. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! én a 14. hétben vagyok,mintha én irtam volna a kérdést. Nekem is beremeg, foleg amikor fordulok, vagy nyujtozok. Nem csinalok már belole nagy gondod. Az elso terhességemnél is volt, végig. Egészséges lányom szuletett.
2013. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! És szedtél rá valamit? Pl. magnéziumot? Ha igen, mennyit? Köszi :)
2013. dec. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!