Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Down kór szűrésnél jók ezek...

Down kór szűrésnél jók ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

Down kockázat 1:4100

Edwards kockázat kevesebb, mint 1:50000

NT 1mm


2009. nov. 20. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább egy genetikus dokival beszéld meg,mert itt csak a találgatás indulhat be.Azért javaslom,mert barátnőmnek nem genetikus nézte az eredményeit és nem vették észre,hogy Down-os a kicsi,csak születése után.
2009. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mielott barmit is valaszolnek, NEM VAGYOK GENETIKUS csak egy kismama. Milyen szuresen voltal, integralt teszt vagy kombinalt? Nekem integralt eredmenyeim vannak, de a leleten rajta van, hogy negativ vagy sem. Nekem a Down kockazat 1:9700 lett, amire nagativot irtak, es az Edwards 1:32000, szinten negativ. Az NT-nel ugy tudom, hogy 1 es 3 mm kozott normalis az ertek. Nekem 1,3mm lett es normalis erteknek vettek. Ne vedd keszpenznek, de szerintem jok az eredmenyek. Igazat adok elozo valaszolonak, hogy tenylegesen jo valaszt genetikus tud adni.

Tovabbi kellemes babavarast!

32+6 hetes km

2009. nov. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én sem vagyok genetikus.az én adataim 12+3hetesen:

Down szindróma(21-triszómia):<1:20000(negatív)

Edwards szindróma(18triszómia): <1:20000(negatív)

életkorfüggő kockázat:1:1100

NT:1,6mm

még engem sem látott doki,úgyhogy én sem vagyok teljesen nyugodt

2009. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!