Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelentkezhet tompa szurka a...

Jelentkezhet tompa szurka a végbélnél koraterhességnél?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a tünet méhen kívülire jellemző. Szerintem keress fel egy orvost! Tapasztalatból írom, nem pedig pánikot akarok kelteni.
2009. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És (ha sajna tapasztalatod van benne) neked mikor jelentkezett, milyen intenziven?

Lehet, hogy ez elég gyomorforgató, de nem lehet attól, hogy székrekedésem is van, és nem merek nagyon semmi gyógyszer félét beszedni?

2009. nov. 20. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem alhas fájással járt még. Először csak picit görcsölni kezdtem, aztán már nem tudtam kiegyenesedni, a párom elvitt az ügyeletre és ott kiderült, hogy terhes vagyok, ráadásul méhen kívül. :(

Gondolom elképzelhető, sajnos erre a kérdésre nem tudok válaszolni, de ha esetleg jóban vagy a háziorvosoddal, hívd fel és kérdezd meg, ő mit javasol.

2009. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2009. nov. 20. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott végbélnél szurkálni,vagy akkor ha szorulásom van,vagy azért,mert tágul minden alul,és pont az utolsó csigolyám el van kopva és oda sugárzik!De a ha még nem látott nőgyógyász még,nézesd meg magad!
2009. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4+3 hetes vagyok, jövőhét szerdán megyek orvoshoz.Sajna sosem volt rendben az emésztésem, ált. mindíg hashajtót kellett használnom.Most ugyebár nem merek, és néha érzem ezt a szurást.Terhesség előtt is volt, csak azért tettem fel a kérdést, mert tudom,hogy méhenkivülinek is lehet a tünete.De akkor a hasam is erősebben fájna,görcsölne nem?
2009. nov. 20. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:
ne izgulj, nekem is volt ilyen!!! és semmi bajom. a babám is egészséges, már 6hettesen volt szívverése!!! nyugodj meg :-)
2009. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, irnál bővebben a te tüneteidről?

Fura, mert nem is nevezhetném már szurkának, csak olyan enyhe nyomásérzet van "hátsó" tájt.De nem fáj semmim.

2009. nov. 20. 22:39
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is ez van, tompa, néha picit erősebb nyomás. semi gond szerintem :-)
2009. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak azért irok, hátha valakinek még hasznos lesz a válasz.Tehát, már minden rendben, elmúlt a szúrka, és tegnap az orvostól megkaptam az első uh képet a 2 mm-es "babával". :)
2009. nov. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!