Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam 21 hetesen 4d-n, azt...

Voltam 21 hetesen 4d-n, azt mondták, hogy lányom lesz, ez mennyire hihető?

Figyelt kérdés
Tapétáznánk éppen :-)
2008. júl. 10. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 19 hetesen mondták és az lett szerintem hihető
2008. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég hihető, a 4D-n azért általában nagyon jól szokták látni már ebben a korban.
2008. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 21 hetesen voltam 4D-n és nekem is azt mondták kislány lesz!!:) Gratulálok neked!:)

Bár én kicsit kételkedem, mert azt éreztem fiú lesz.. De ott elmondták 2x is hogy lány.:)

2008. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 18 hetesen mondták, hogy kisfiú és az is lett. :)
2008. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 4d-ben bizhatsz a leginkább!!! De a 100% ha már megszületett!! Én semleges színt választanék, amiben a fiú, és a lány is ellakhat!! De szerintem nem tragédia, ha a kislányotoknak kék szobában kell felnőnie!
2008. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Semleges szinek kellenek. Nekem hiába mondták, hogy kislány, én majd akkor hiszem el ha már kibújt.:)

Nálunk pl. tojáshéj színű lesz a tapéta, és a ruháknál, takaróknál se lesz az hogy ez csak lánynak jó. Én olyanokat fogok venni amit fiú és lány baba is hordhat. Egyrészt azért mert én hülyeségnek tartom hogy ha lány akkor minden legyen rózsaszín, vagy ha fiú akkor csak kék meg zöld! Másrészt meg egyébként se rajongok a rózsaszínért!:)

De vannak nagyon szép pasztell szinek kékbe, zöldbe, vajszínbe, krémszínűbe meg rengeteg félébe, úgyhogy hajrá!:) Jó munkát!:)

2008. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 21 hetesen voltam 4D-n és én is láttam, teljesen kivehető volt, hogy kisfiú!
2008. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!