Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nagyon levagyok gyengülve,...

Ma nagyon levagyok gyengülve, és nagyon álmos vagyok. Mitöl lehet? Mondjuk fekvésre vagyok itélve már 2,5 hete.

Figyelt kérdés
méhnyak és nyitott méhszáj miatt,de kb.2 oránként kiszoktam kelni az ágybol,menni egy-2 kört a lakásba,de ma arra is képtelen vagyok,és majd elalszok.ez jelez valamit?pedig még kb.2 hétig feküdnöm kell,de lehet ki kéne mennem legalább 10 percre sétálni,mert lehethogy legyengültem.szerintetek?most 34 hetes vagyok
2009. nov. 20. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A sok fekvés elgyengiti az embert.Nekem 8 hetesen kellett 2 hétig feküdnöm,pici vérzés miatt,de állandóan gyenge fáradt voltam.Te pedig már csak nagyobb "tehert"cipelsz,mivel nagy már a baba,gondolom ez még több fáradsággal jár.Ha nem vagy rosszul,akkor aludj sokat,és próbálj kicsit sétálgatni a lakásban.14+4hetes kismami.
2009. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem az idő miatt van.semmihez nincs nekem sem kedvem.pedig mennem kell délután orvoshoz,meg a lakást is rendbe kell tennem.37 hetes kismama
2009. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az időjárástól van.Én is fáradt vagyok,nincs kedvem semmihez.14he km
2009. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10:52!

Én is vérzés miatt vagyok ágyba kényszerítve 1 hétre!Te mitől véreztél???Nálam nem volt rá válasz!

Jövő kedden vérvételre kellene mennem!Hogyan ha feküdnöm kell?

2009. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi.az utolsó válaszolonak üzenem,h szép napos idö van.rám a borus esös idö van hatással,de ma épp elenkezöleg szépen süt a nap.tuti nem az idötöl,de azért kösz.
2009. nov. 20. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Vérképed hogy áll? Esetleg vashiány, vérszegénység? Ez okozhat ilyen tüneteket talán.
2009. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 11.53asnak üzenem hogy volt egy a hematomám 6 hetesen vették észre a baba mellett.8 hetesen picit véreztem,az uh már nem látta 2 nap múlva,szerintem akkor szivódott felbár a doki szerint nem attól volt.Összesen 1,5napig tartott és csak a wc papiron látszott,de utánna 11hetes koromig kellett feküdnöm(2 hét)kb.Hál istennek azóta minden ok.Te mennyi idős vagy?A kérdezőnek üzenem,hogy most én is tiszta kómás,fáradt vagyok,itt eléggé ködös az idő nem tudom van e kköze hozzá.
2009. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13:32! 16 hetes leszek vasárnap!

Ne haragudj kérdező,hogy nem foglalkoztam a kérdéseddel!Én még csak 1napja nyomom az ágyat,de teljesen elhagyott az erőm..az idő is nagyon rossz..

2009. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!