Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rossz terhességem van...

Nagyon rossz terhességem van így az elején,10 hetesek vagyunk és ebből legalább 8at végighánytam a gyomrom teljesen kikészült levagyok gyengülve, bármit eszek mondhatni azonnal hányok mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyjabol: semmit. de örülj neki, mert dolgoznak a hormonok. En az elsö terhessegemet elveteltem 12 hetesen, semmi bajom nem volt(hanyinger stb). A masodikat 20 hetes koromig vegighanytam, de meg kell mondjam eletemben nem hanytam olyan boldogan!!!

Es max annyit tehetsz hogy kikiserletezed a sajat modszered, mikor van hanyingered milyen kaja vagy ital csillapitja stb. Sokan a gyömberv teara esküsznek, vagy a felkeles elötti lassu kekszropogtatasra. nekem ezek nem hasznaltak. En minden reggel megittam fel liter vizet vagy többet es ra fel percre kihanytam. utana egesz nap jobb volt, de ha napközben ramjött akkor citromlevet ittam natr magaban. Nekem az segitett. Kitartast, hidd el megeri:D

2010. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy hánysz, vagy nem hánysz terhesség alatt, nem jelenti azt, hogy rossz vagy jó lenne. Ha nem hánysz, akkor is dolgoznak a hormonok. Én nem hánytam, és jelenleg is egészséges a babám, habár még nem értünk a végére, de tudom, hogy nem lesz semmi baja.
2010. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az első babónál is volt hányingerem akkor is azt hittem rosszabb nem lehet, de ez most kikészít

vannak napok amikor annyira szomjas vagyok, hogy le sem tudom írni, de ahogy iszok egy kis vizet a dupláját rókázom ki már inni se nagyon merek és hát gyomorsavat hányni napi 4-6 szor...

Egyébként tudom megéri, de ez akkor is nagyon rossz

2010. ápr. 16. 19:27
 4/7 anonim válasza:
Ugyanez a bajom, kíváncsi vagyok valaki tud-e erre valamit mondani, mert én is folyton rókázok, meg szédülök. Elvileg a B vitaminnak segítenie kellett volna, de azt is bevettem és kijött...vááá, de unom már...brühühü
2010. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A háztartási keksz is kijön, vááá.
2010. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld a jéghideg innivalókat...az talán. Nekem a cola segít ha nagyon hideg, de csak kortyokat próbálj. Mást én sem tudok ajánlani, mert nekem is minden kijött. Ami megmaradt egy pár falat főtt burgonya.
2010. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mást csinálni, mint elviselni. Én a 6-11. héten voltam ugyanígy. Majdnem kórház lett belőle, kiszáradás miatt.

Magne B6-ot szedtem, az kicsit enyhítette. De pl minden magzatvédő vitamin is kijött. Orvosom javaslatára jéghideg Coca Colat próbáltam inni, apránként, na az nálam bevált, és jobb lett tőle. A 11.hét után pedig egyik napról a másikra elmúlt.

Kitartást Neked. Rendbe jössz majd, még maximum 1-2 hét :)


31 hetes kismama

2010. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!