Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes babam kozel 2 kilo....

30 hetes babam kozel 2 kilo. Netes adatokat lattam. Mennyivel fog megszuletni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cukros, es eddig 4 kilot hiztam csak a terhessegem alatt.
2008. júl. 10. 17:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a baba súlyát csak becsülni! tudják a csontok mérete és haskörfogat stb. alapján. Semmi nem biztos ilyenkor még.

Engem bíztatott a dokim, hogy 4 kilós lesz a babám amikor megszületik vagy nagyobb... ehhez képest 3280-nal született de 54 centivel. hosszú volt. és ezért úgy gondolta, a gép, hogy duci is hozzá. hát azt adta ki, hogy 4 kiló. aztán egy hét múlva amikor megszületett majd egy kilóval kevesebb volt.


Ne aggódj, bár igaz, hogy tankönyv szerint a 30. héten még csak 1.36 kg-nak kéne legyen a babó, de a 33. hétre már a könyv is 2 kg-t ír. (30. hét -1,36 / 31. hét - 1,59 / 32. hét - 1,8 kg / 33. hét - 2 kg / 34. hét 2,275 kg) De ezek szerintem átlag számok, és semmit nem jelent, hogy ha ettől kicsit eltér a valóság :)

2008. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi :-)
2008. júl. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!