Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magneb6-ot szedhetem úgy,...

A magneb6-ot szedhetem úgy, hogy doki még nem látott? Az mire jó amúgy?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Méhösszehúzódásre,a pocak keményedésére szedik. De miért szeded ha még nem látott doki? Hány hetes vagy?
2008. júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
még csak most léptem a 6. hétbe! nem szedem,csak azt is hallottam,hogy az jó arra is,ha görcsölget a has! esténként nekem szokott! nagyon gyengén,nem erősen!
2008. júl. 10. 07:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!Jól hallottad!Szedheted nyugodtan,bajod nem lesz,csak jót tehet!Én is 6hetesen kezdtem szedni!

19hetes kismama

2008. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szedjél folsavat is!utolsó voltam:o)
2008. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem az elején igen erősen görcsölt a hasam. Elkezdtem szedni napi kettőt mielőtt még doki látott volna, aztán megerősített, hogy nyugodtan szedjek 3*1 szemet. Most a 11. hétben vagyok, most ismét csak napi 2 szemet szedek, mert már nem görcsölök. Szerintem nyugodtan szedj be napi 1-2 szemet, nagyon jó, rögtön elmulasztja a görcsöt! Jó babavárást!
2008. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor oké! a folsavaról csak azt akartam kérdezni,hogy a szomszédomnak egyik babánál sem mondta a doki,hogy szedje! akkor szedhetem az elevitet,a magneb6-ot,és a folsavat is? nem sok az egy kicsit?
2008. júl. 10. 08:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted, mert sokmindenre jó. Arra figyelj oda, hogy a Béres Magne B6-ból csak napi egy szemet lehet bevenni, a másik fajtákból meg elég a napi 3x1.
2008. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De szerintem sok ez így együtt. A magnéziumot szedd mindenképp, de a többi vitamin helyett az orvosom nekem azt javasolta, hogy inkább próbáljam étkezéssel begyűjteni. Zöldség, gyümölcs, fehér hús, főzelék. Boldog babvárást:)
2008. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!Nem sok együtt!Én első perctől szedem az elevitet,folsavat,és magneb6-ot is a dokim javaslatára!

Boldog babavárást!

2008. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szeded az elevitet akkor nem kell külön szedned a folsavat , mert az bene van az elevitben. Én gravidát szedek. De a magne b6-ot nyugodtan szedjed. Nem árt.

Miért nem mész dokihoz??

2008. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!