Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugónak mindenféleképpen...

A nyákdugónak mindenféleképpen véresnek kell lennie? Vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
38,3hetes vagyok, ma 3x kakiltam, mindig olyan érzésem volt mintha hasmenésem akarna lenni, de nem az volt. és mikor utoljára voltam wc-n és megtöröltem magam kijött egy nagy nyálkás(bocsi, takonyszerű) valami ami nem a folyásra emlékeztet, de sárgás színű volt és nem véres. A méhszájam 2111.
2009. nov. 17. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg lehetett a nyákdugó.nekem azért volt véres,barnás,mert egy intenzív vizsgálat után kezdett darabokban elmenni.
2009. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. nov. 17. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia! Szerintem is a nyákdugó lehetett, nekem pl. nem volt véres, hanem olyan rózsaszín csíkok voltak benne, de egyáltalán nem volt erős színű.
2009. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!