Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy működik egy anyaotthon?...

Hogy működik egy anyaotthon? Vagy ki segíthet egy 13 hetes kismamának, ha nincs hová mennie? Veszélyeztetett vagyok, nincs munkám, se táppénzem, mert feketén dolgoztam.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélj erről a védőnőddel és ő fog javaslatokat tenni, elmondja majd, hogy mik a lehetőségeid. Amúgy van lakásod? A szüleidnél sem tudsz maradni? És a baba apukája nem segít?
2009. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A baba apukájával élünk albérletbe, de már nem bírom tovább azt, ahogy viselkedik velem. Csavarog, nem érzem, hogy szeretne. Soha nem mond el semmit, és folyton hazudik. Megígéri, hogy ekkor meg akkor jön haza, és utána eltűnik, közben nem lehet elérni. Nem tudok így vele élni. Folyton idegeskedek miatta, és sírok. Ezzel a babámnak ártok. A szüleimmel szombaton találkozok, akkor tudok beszélni velük. De nagyon szegények, nem hiszem, hogy módjukban áll eltartani (sőt! tudom). Anyu biztos azt mondja majd, hogy beszéljük meg. De nem tudok már mit beszélni, én mindennap elmondom neki ezt, és csak idegesítem és kiabál. Én még szeretem, és szeretném ha javulnának a dolgok. De hiába mondom neki, nem javul, sőt, egyre rosszabb. A családsegítőben tudnak segíteni?
2009. nov. 16. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Családsegítőben is tudnak segíteni, persze, szerintem, ők a legjobb választás! Tutira képben vannak.

Sok sikert!

2009. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!