Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó menzesztől számított...

Utolsó menzesztől számított 28. napon: HCG: 271 (4hét+0nap),2nap múlva HCG: 627 (4hét+2nap), és a progeszteron: 341! A családban gyakori az iker, én is az vagyok! Lehet, hogy ikereket várok? Ikres Anyukák, nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
A progeszteron szintem tehát már most, 4hetes terhesen 2x akkora, mint az 1.trimeszterben maghatározott referenciaérték. A laborban legalábbis ezt mondták, és javasolták a nőgyógyásszal való konzultációt. Sajnos, csak 2hét múlva tudok menni, addig viszont nagyon izgulok. A kisfiam, aki 35hétre született most múlt 13hónapos.
2013. nov. 7. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A hcg értékből nem lehet vonatkoztatni ikrekre. Igaz, nekünk lombik volt. 4 hetesen 712 volt a hcg-m. Ikreket várunk. Az egyik ismerősömnek 810 volt és egy baba volt
2013. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, nem lehet még ebből következtetni, hogy egyke vagy nem:)

Mindenesetre gratulálok, szépen növekszik, szép az érték.

A progeszteron nekem is nagyobb volt már rögtön az elején. Ennek inkább örülj, gondot nem okoz, de majd biztos az orvosod is megnyugtat.

2013. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de nekem is ennyi volt a HCG szintem a negyedik héten. Sőt 4+5 nap már 2000 és mégsem várok ikreket :-)
2013. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igaz, nekem is lombik babám van, de 4+2 napon 1000 körül volt a hcg. Egy babánk lesz.

Az egyik lánynak, akivel együtt voltunk, ugyanekkor 400 körüli volt, ő ikreket vár.

2013. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát és senkit nem akarok megbántani, de hihetetlen hogy egyikőtök sem olvasta végig a kérdést vagy nem tudtok összetett mondatot értelmezni...A kérdés a magas HCG és progeszteron volt, az ikerterhesség vonatkozásában. Nem CSAK a HCGre kérdeztem rá, hisz az valóban széles tartományban mozoghat. A laborból valószínűleg nem véletlenül kaptam a javaslatot, hogy mielőbb konzultáljak orvossal! És a gyanú beigazolódott: ikerterhességet állapítottak meg a 6. héten. Gondoltam, megírom, hátha valaki még hasonlóan jár és jól jöhet az infó, hogy ilyen értékek mellett valószínű az ikerterhesség!
2013. nov. 18. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem nem volt olyan magas a progeszteronom pedig lombikbabákat és ikreket várunk és napi 8 utrogestant használtam.
2013. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!