Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha étkezések után...

Mit tegyek, ha étkezések után 10-15 perccel émelygés, hányinger, nagyfokú nyálelválasztás gyötör?

Figyelt kérdés
Gondolom az emésztés indult be, de nagyon kellemetlen. A Renit próbáltam, de semmi. Van még kb. 2 hetem (10 hetes vagyok). Magne B6, B6 semmit nem használ. Vizet eleget iszom.
2008. júl. 8. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem próbálj meg sokszor piciket enni. Nekem legalábbis az vált be. Remélem, hamarosan jobban leszel. Mi az a van két heted amúgy?
2008. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem az első trimeszter végére vége lesz ennek a rosszullétnek! Legalábbis azt mondják utánna pikk-pakk elmúlik! Ezért írtam a két hetet.
2008. júl. 8. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hányingeres voltam a 13-14. hetemig a kezdetektől fogva, nekem a rágó használ. Sosem szerettem rágózni, de kaja után rögtön bekapom, és így a hányinger nem jön. Hátránya, hogy gyorsabban megéhezek, de sokszor eszek keveset.
2008. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A rágót már próbáltam, általában segít. Már javul a helyzet, a dokim is azt mondta, inkább egyek folyamatosan keveset, ne egyszerre sokat. Könnyű azt mondani ilyen étvágynál:)))))! Lassan csak vége lesz! köszi nektek!
2008. júl. 20. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!