Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal vesében min. pyelontáulat....

Bal vesében min. pyelontáulat. Bal kamrában hyperechogen papillaris izom. Mennyire kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hogy majd a fogadott dokim dönti el,hogy kell e mennem még plusz vizsgálatokra. Azt mondta,hogy ez gyakori és a 32. hétre el is múlhat. 18hetes vagyok
2008. júl. 8. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, de nem okozott gondot, a szüléssel megszűnt!
2008. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én most 37 terhes vagyok és kis fiut várok és nekem is szintén ez a gond Bal vesében min. pyelontágulatmeg a jobb oldaliba is Van egy 21honapos kislányom neki meg uh azt mondták 27hetesen hogy Bal kamrában hyperechogen papillaris izom. de semmi baja olyan eleven hogy le se lehet állitani szoval semmi gond :D
2010. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azóta eltelt sok-sok év, jó eséllyel már nem nézed az oldalt sem, de ha mégis...:

Minden rendben alakult? Nálunk is ez a helyzet, vesetágulat és szívizom megvastagodás. Sajnos google összehozza a down kórral, így most van bennem egy kis félsz :/

2021. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!