Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most néztem a leletet meg...

Most néztem a leletet meg alaposabban és rá van írva, hogy Grav. S.38. St. Post sect. Caes. Akkor ezt azt jelenti hogy császár lesz?

Figyelt kérdés
A lányom 26 hónapja császárral született!
2013. okt. 29. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kis könyvemben minden oldal tetejére felírta a dokim ezt a szöveget.Az én fiam is császárral született 5 éve.Amikor kérdeztem,hogy mire számítsak akkor azt mondta,h császár ,de ha időben megindul a szülés(mert ilyen esetben nem indíthatják),és minden ideális, vagy is minden rendben van (bírják a régi varratok,megfelelően tágulok stb.)akkor lehet hüvelyi úton szülni.
2013. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Post - multido. Azt írja, hogy volt egy csazarmetszesed.
2013. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, arra utal, hogy az előző babád császárral született. Kérdezd meg az orvosodat, hogy nála egyáltalán felmerül-e, hogy a másodikat simán szüld. Vannak, akik szívesen megpróbálják, mások nem, ez orvos- és kórházfüggő.
2013. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tanultam latint és a fenti szöveg csupán annyit jelent, hogy volt császármetszésed.
2013. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!