Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szerettem volna már...

Nagyon szerettem volna már babát, most végre összejött, és kicsit megilyedtem ettöl az egésztöl. Ez az ilyedtség elmúlik majd?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,de hamar az izgatottság váltotta fel ezt az érzést!
2013. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha férjhez adtad a lányod vagy megnősült a fiad, akkor bizonyára enyhül majd. :D
2013. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mindkettőnél. :-) Ez nemsokára át fog váltani várakozásba és örök aggódásba.
2013. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is megijedtem a pozi teszt után, de 1-2 hét alatt elmúlt, és már nagyon izgatottan várom a kislányunkat.
2013. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeirntem ez normális, és a terhesség vége felé elmúlik.

Én a 2. babámat várom, de jobban meg vagyok ijedve mint az elsővel, mert már tudom mire számítsak, "mivel jár" ez az egész, plusz hogy a nagy mellett hogy tudom megoldani az első időszakot, amikor nem alszunk stb.

2013. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 28. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:

A félelem most már sohasem fog elmúlni, egy állandó aggódás lesz az életed, de megéri.


Most a felelősségtől, az újtól félsz, és az egészségéért aggódsz. Aztán hogy nem lesz-e koraszülött, aztán a szüléstől, aztán ha megszületik vesz-e levegőt, eszik-e rendesen. Aztán fejlődik-e rendesen, beszél-e rendesen.....aztán majd hova jár bulizni, kikkel lóg, kibe szeret bele.

Ez az édesanyák és édesapák dolga. Aggódnak, vigyáznak :)

Minden bizonnyal édes teher ez :)

2013. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A férjem szokta mondani, hogy azért 9 hónap a terhesség, hogy az ember hozzászokjon ahhoz, hogy minden megváltozik. Ne izgulj, ezzel mindenki így van!
2013. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Félek. Vegyesek az érzelmeim. Egyenlőre még nem is tudatosult bennem..sztem. Tervezett baba,8 hetes vagyok.
2013. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 hetes vok és ugyan így érzek egyszerűen nem is tudom felfogni meg átélni zt az egészet, pedig terveztük és akartuk, aggódok is egyfolytában, meg h nem érzem, meg e van még stb. az anyaságra sem érzem mgam készem
2013. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!