Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találom Györben a 4d-s...

Hol találom Györben a 4d-s ultrahangot? Mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia, én éppen most jelentkeztem be a jövő hétre! A cím: Babits Mihály u. 38/c. Telefon: 30 3732106

9000,-Ft + 2500,-Ft, ha DVD-re akarod iratni a filmet, videokazettát kell vinni (azt hiszem, ennek az írása benne van az árban) és a kiskönyvet!

22 hetes kismama

2008. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ÉN A BEM TÉREN voltam a György Ultrahangban ami a patikával egy épületben van a földszinten! Jött velem a párom az anyukám és az unokahugim is! Nagyon örültek mert ők is bejöhettek és egy hatalmas mnitoron nézhették a picmet! Én 8900 ft-ot fizettem és ebben adták a dvd-t és egy képeslap nagyságu fotót is.

Kedvesk és pontosak voltak A rendelő szuper !

2008. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Győrben bem téren van 4D ultrahang !

Telefonuk 20-2190555 , Itt lehet bejelentkezni !

www.4dultrahanggyor a honlapjuk ! Én nekem nagyon jó a tapasztalatom velük ! nektek tőlem

2008. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kedves Kismama társaim!

Én a Győri 4D ultrhahang rendelőben voltam,a Babits Mihály utca 38/c tel:30-3732106 ahol nagyon kedvesek,voltak nagy szaktudásu szonográfus hölgy vizsgál,nagyon alapos volt,nem baba mozit kaptam mint előfordul máshol,hanem leletet,mindent megnéztek, majdnem 30p -ig tartott a vizsgálat,nagyon kedvesek,pontosak voltak.Mindenkinek ajánlom aki nem akar sok pénzt kiadni a pesti utazásra,itt is megkapja ugyan azt a szinvonalat,nekem nagyon jók voltak a tapasztalataim.SzJ

2009. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hátha még valakinek hasznos lehet, megírnám hogy a Bem téri 4D ultrahang az csak egy babamozi, semmi információt nem tudsz meg a babáról, és nekem egyértelmüen kislányt mondtak és késöbb kiderült hogy kisfiunk lesz, szóval nekem nagy csalódás volt.
2010. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lettél volna a Bemtéri 4D-ben akkor nem írsz ilyet!

Kedvesek, segítőkészek és szakmailag is korrekt az egész!

Én akkor omlottam össze amikor máshol/ KÖTELEZŐN/ 3x lányt mondtak ITT PEDIG ÉN IS LÁTTAM A FÉRJEMMEL EGYÜTT HOGY EGYÉRTELMŰEN FIU! IGEN A BEMTÉRI 4D ULTRAHANG A BABÁRÓL ÉS RÓLUNK BABAVÁRÓKRÓL SZÓL! Már én megszültem öt akiről beszélek és tényleg fiu!!!!!!

2010. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A BEM TÉRI SZERINTEM IS IGÉNYES ÉS NÁLUNK AMIKOR NEM MUTATTA A BABA AZ ARCÁT KAPTUNK INGYEN 20V PERCET AHOL SIKERÜLT LÁTNI MINDENT AMIT SZERETTÜNK VOLNA ÉS AZT IS VETTÉK DVD-RE AMIÉRT SZINTÉN NEM KELLETT FIZETNI!

A képeket amit nem nyomtattunk ki felmásolták pendrive-re! Ez sem került pénzbe! Ja és köldökzsinór őssejttárolásra is tudtunk szerződést kötni amiből a 4D ÁRÁT LEVONTÁK!!!! Szóval én csak jót tudok mondani

2010. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!